Субота, 20.04.2024, 00:14

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Запровадження нових сучасних сервісів Державної служби зайнятості
Протягом 2017 року державною службою зайнятості було запроваджено сучасні сервіси, які значно спрощують доступ до послуг Служби, в тому числі через електронні сервіси. Це і електронна черга, послуга  відео-резюме та онлайн-співбесіди безробітних з роботодавцями та інші.  Значним досягненням 2017 року стало відкриття «гарячої лінії» Державної служби зайнятості.

Відтепер за єдиним безкоштовним номером (0 800 50 99 66) можна отримати відповіді на питання стосовно реєстрації в центрі зайнятості, отримання послуг та інші консультації.

З метою підвищення прозорості у діяльності  служби зайнятості з 1 лютого 2018 року запрацював новий формат веб-сайту державної служби зайнятості та відповідно Кіровоградського регіонального  центру зайнятості  під назвою «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Що стосується  основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік, то  велика увага приділятиметься профорієнтаційній роботі, що передбачає осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації.

Водночас  в роботу служби зайнятості України,  з метою прискорення процесу працевлаштування осіб, які прагнуть отримати роботу, та виявлення тих осіб, які перебувають у стані ризику довготривалого безробіття,  запроваджено процедуру профілювання зареєстрованих безробітних, а  також запроваджено соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент, який  передбачає оцінку ситуації та потреб безробітного, який звернувся до служби зайнятості та не здатний на рівних умовах конкурувати на ринку праці, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення, моніторинг  та оцінювання результатів роботи.

Відділ інформаційних систем
Знам’янського МРЦЗ
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (23.02.2018)