П`ятниця, 19.04.2024, 15:13

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі
В  рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль  для українців існує можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль .

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:
1.опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
2.арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
3.лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
4.штукатур (штукатурні роботи).
Бажаючі подають заявку, проходять відбір щодо своєї професійної придатності, проходять медичний огляд, знайомляться з термінами та умовами перебування в країні, з режимом роботи, оплатою праці.

З претендентами, які пройдуть відбір, буде укладено трудовий договір.

Відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, які відображені в трудовому договорі.

Більш детальну інформацію про працевлаштування в Державі Ізраїль можна отримати в Знам’янському міськрайонному  центрі зайнятості, за адресою: м.Знам’янка, вул. Чайковського, 13-А або за телефоном – 2-27-71.
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Admin (28.02.2018)