Четвер, 09.05.2024, 06:36

Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості

Відбулося засідання круглого столу.
У приміщенні Знам’янського міськрайонного центру зайнятості нещодавно відбулося засідання круглого столу з питання організації громадських та інших робіт тимчасового характеру і джерел їх фінансування, в якому взяли участь представники сільських рад району, ТОВ «Споруда-2017», ТОВ «Зерностандарт», ТОВ «Соя Ойл». Головною метою круглого столу стало питання нового підходу до організації громадських та інших робіт тимчасового характеру відповідно до ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення».
Відкрила засідання начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості В.Саржевська, яка зазначила, що залучення безробітних до громадських та інших видів тимчасових робіт є однією з дієвих форм активної підтримки безробітних. Вони підтримують мотивацію та інтерес до праці у незайнятих громадян, забезпечують додатковий дохід до сімейного бюджету, стимулюють пошуки постійних заробітків. Водночас значну вигоду від таких робіт мають сільські територіальні громади. Ті, хто тимчасово опинився без роботи, впорядковують громадські місця населених пунктів, працюють на об'єктах соціальної сфери. Також вона ознайомила присутніх із Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013р. № 175 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №541 від 29.07.2015 року, з Примірною формою договору про організацію громадських робіт та фінансування їх організації, затверджену наказом Міністерства соціальної політики від 28.03.2013 року №159 та з порядком проведення тимчасових робіт при потребі роботодавця. Зазначила, що дані роботи виконують безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та при цьому не потрібно залучати до робіт постійних працівників.
По закінченню круглого столу В.Саржевська зазначила, що сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю центру зайнятості з підприємствами, організаціями та установами, адже тимчасові роботи організовуються на замовлення роботодавців, місцевих громад, просто на потребу дня і до знаменних дат. Але їх мета завжди була і залишається благородною – щоб чистими і ошатними були населені пункти району, всюди і скрізь панували лад і порядок.

В.Саржевська
Начальник віддлу
взаємодії з роботодавцями
Категорія: Новини Знам’янського міськрайонного центру зайнятості | Додав: Moderator_1 (20.02.2018)