Вівторок, 05.12.2023, 00:20
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!
Інформація | 02.04.2016, 07:23
12
З метою виконання поставлених завдань відповідно до Протокольного рішення засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства, проводиться роз'яснювальна робота серед суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зокрема:

Ст. 15-3    З А К О Н У    У К Р А Ї Н И  "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою КМУ від 30.07.1996р. №854; Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.202р. №218, п.4 рішення міської ради від 22.06.2012р. №623 "Про затвердження Положення про порядок провадження торгівлі та надання послуг на території м.Знам'янка"

Забороняється    продаж    пива    (крім    безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних  напоїв,  вин столових та тютюнових виробів: 

1) особами, які не досягли 18 років; 
2) особам, які не досягли 18 років; 
3) у   приміщеннях   та  на  території  навчальних  закладів, 
закладів  охорони  здоров'я,  крім  ресторанів,  що знаходяться на 
території  санаторіїв
4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють  торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами,  а також у відповідних відділах (секціях)  універсальних торговельних організацій; 
5) у  закритих  спортивних  спорудах (крім пива у пластиковій 
тарі); 
6) з торгових автоматів; 
7) на полицях самообслуговування (крім  тютюнових  виробів  у блоках  та  алкогольних,  слабоалкогольних напоїв,  вин столових, пива); 
8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар); 
9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;
10) з рук; 

В разі виникнення сумніву щодо віку покупця продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється за умови пред'явлення документа, що засвідчує його вік.

Забороняється розміщення реклами алкогольних та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби, ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів , середніх загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, в яких навчаються діти віком до 18 років.

Забороняється роздрібна торгівля алкогольними напоями, слабоалкогольними напоями  та пива на території міста у стаціонарних об`єктах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства у період з 22.00 години до 10.00 години  кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.

Додав: Admin |
Переглядів: 875 | Розміщено до: 04.05.2016

Кировоград: новости и сайты