Вівторок, 05.12.2023, 00:53
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

Міжнародний форум для сталого розвитку GREEN MIND
Інформація | 25.08.2015, 07:37
12
27-28 жовтня 2015 року в м. Києві заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND – 2015 (далі – форум).

Ініціаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України, Всеукраїнська громадська організація «Жива планета», та інші громадські організації, за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екологічного розвитку і торгівлі України й інших органів державної влади.

Відмінна риса GREEN MIND – формат бізнес-форуму і чітка спрямованість на інтеграцію екологічної складової в практичне виробниче середовище з метою сталого розвитку підприємств різних галузей економіки.

Більш детальну інформацію, формат, напрямами та звітами заходів минулих років можна ознайомитись на його офіційному сайті www.greenmind.com.

Згідно протокольного рішення засідання Оргкомітету форуму, що відбулося 24 квітня 2015 року на базі Торгово-промислової палати України, за участі представників органів державної влади, бізнесових структур та громадських організацій, в рамках форуму передбачено проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека».

Метою Конкурсу є відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організацій з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.

Контактна особа – Іванова Олена Володимирівна, конт. тел. 8(044)332-84-09; 067-886-31-93. 
Додав: Admin |
Переглядів: 874 | Розміщено до: 25.09.2015

Кировоград: новости и сайты