Субота, 23.09.2023, 02:16
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

Оголошення міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ"
Інформація | 14.10.2013, 08:52
    
12 Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків комунальної форми власності, житлових будинків, в яких створені та функціонують ОСББ, вулиць та провулків міста Знам”янка!

11 жовтня 2013 року виконавчим комітетом Знам”янської міської ради прийнято рішення про організацію міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до нового Положення про конкурс, учасники мають заздалегідь розпочати підготовчі роботи по належному утриманню будинків та прибудинкових територій, вулиць та провулків.
Одна з обов”язкових умов – наявність фотографічних матеріалів, що будуть засвідчувати період участі у конкурсі від початку ( стан будинку, вулиці, провулку на сьогоднішній день) до фінальної частини конкурсу – підведення підсумків.
Заявки на участь в огляді-конкурсі подаються до 01 грудня 2013 року секретарями будинків, головами квартальних комітетів та головами ОСББ на ім’я голови комісії з організації та проведення міського огляду-конкурсу і реєструються відділом по обслуговуванню ради Знам'янської міської ради (каб. №4, каб. №19 міськвиконкому).
Переможці та призери огляду конкурсу нагороджуються:

у номінації ««Кращий багатоповерховий будинок» і «Краще об”єднання співвласників багатоквартирного будинку» сертифікатом на виконання робіт по капітальному ремонту будинку на суму:

І місце- 30.0 тис.рн.;
ІІ місце – 15,0 тис.грн.;
ІІІ місце – 10.0 тис.грн.;

у номінації «Краща вулиця» сертифікатом на виконання робіт по капітальному ремонту освітлення або поточному ремонту дорожнього покриття або тротуарів ( на вибір переможців та призерів) на суму:

І місце – 25.0 тис.грн.;
ІІ місце – 15.0 тис.грн.;
ІІІ місце – 10.0 тис.грн.

Пропонуємо детально ознайомитись з Положенням про конкурс, яке наведено нижче.
Зробимо наше місто кращим!

Організаційний комітет конкурсу.


Положення
про проведення міського огляду-конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" у новій редакції

1. Загальні положення.

1.1. Положення розроблене у відповідності із Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", "Про об'єднання співвласників багатоквартирних будинків" та Правилами благоустрою м.Знам'янки, сел. Знам'янки та Водяне, затвердженими рішенням Знам'янської міської ради від 21.12.2012 р. №791 і визначає порядок та умови організації і проведення міського огляду-конкурсу у сфері благоустрою на звання на звання (далі огляд-конкурс).
1.2. Метою проведення огляду-конкурсу є підвищення благоустрою міста, розвиток і підтримка ініціативи жителів, які приймають активну участь у роботі по належному утриманню багатоповерхових будинків, прибудинкових територій та вулиць за місцем проживання, покращення їх взаємодії з органами місцевого самоврядування, підприємствами житлово-комунального господарства та депутатами міської ради у вирішенні питань підвищення культури побуту, дотримання правил спільної життєдіяльності, здійснення заходів силами мешканців, спрямованих на благоустрій території м. Знам'янки.

2. Організація та проведення міського огляду-конкурсу.

2.1. Організацію підготовки та проведення міського огляду-конкурсу, визначення переможців здійснює комісія, яка затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.
2.2. Комісія в термін з 01 квітня по 01 травня здійснює моніторинг ведення учасниками огляду-конкурсу робіт з благоустрою візуально з виїздом на місце, а також шляхом проведення аналізу рівня проплати за комунальні послуги (для багатоповерхових будинків) та укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів (для приватного сектора).
2.3. Результати моніторингу заносяться до оціночних листів, які підписуються членами комісії.
2.4. Комісія на своїх засіданнях підводить підсумки щомісячного моніторингу ведення робіт, аналізу рівня проплати за комунальні послуги та укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів, а також розглядає матеріали, представлені учасниками огляду-конкурсу на підведення підсумків.
2.5. Результати щомісячного моніторингу огляду-конкурсу висвітлюються в засобах масової інформації.
2.6. Засідання комісії вважається правомочним, якщо в ньому бере участь більше половини її складу. Рішення приймається відкритим голосуванням більшістю голосів членів комісії, що входять до її складу. У разі рівного розподілу голосів, ухвальним є голос голови комісії. Засідання комісії оформляються протоколом.

3. Учасники огляду-конкурсу.

3.1. В огляді-конкурсі мають право брати участь будинкові та квартальні комітети, а також об'єднання співвласників багатоповерхових будинків.
3.2. Заявки на участь в огляді-конкурсі подаються до 01 грудня 2013 року секретарями будинків, головами квартальних комітетів та головами ОСББ на ім’я голови комісії з організації та проведення міського огляду-конкурсу і реєструються відділом по обслуговуванню ради Знам'янської міської ради.
3.3. У заявці зазначається адреса об’єкта, що висувається на участь в огляді-конкурсі, назва номінації, прізвище, ім’я, по батькові заявника, контактний телефон.
3.4. За рік до початку конкурсу, претенденти на участь у ньому, повинні розпочинати підготовчі роботи по належному утриманню будинків та прибудинкової території.
3.5. Період участі у конкурсі засвідчувати фотографічними матеріалами.

4. Номінації та критерії визначення переможців.

4.1. Міський огляд-конкурс у сфері благоустрою проводиться у трьох номінаціях на присвоєння звання:
- "Кращий багатоповерховий будинок";
- "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку";
- "Краща вулиця".
4.2. Критерії оцінювання в номінації на присвоєння звання "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку":
- рівень заборгованості за комунальні послуги станом на 01 серпня поточного року не повинен перевищувати 10% від нарахованих за місяць;
- позитивна динаміка погашення заборгованості за комунальні послуги;
- благоустрій прибудинкової території: озеленення (дерева, декоративні кущі, клумби, квітники), наявність урн, стан дитячих чи спортивних майданчиків, їх естетичний вигляд;
- загальний вигляд будинку, зразковий стан балконів, санітарний стан під’їздів, їх освітленість;
- утримання у зразковому санітарному та технічному стані нежилих приміщень;
- обладнання вхідних дверей кодовими замками, домофонами, закриття на замки входів у підвальні приміщення;
- активність жителів у проведенні заходів по належному утриманню будинку та благоустрою прилеглої території;
- наявність і естетичне оформлення нумерації будинків, під'їздів;
- виконання протипожежних заходів і інформування мешканців житлових будинків з даних питань;
- дотримання принципів енергозбереження;
- дотримання заходів по охороні навколишнього середовища;
- внесення пропозицій з проблемних питань до виконавчого комітету міської ради;
- співпраця з депутатами міської ради в організації зустрічей, прийому громадян.
4.3. Критерії оцінювання в номінації на присвоєння звання "Краща вулиця":
- наявність табличок з назвою вулиці та номерів будинків;
- озеленення вулиці (квітники, клумби, декоративні кущі, дерева на прибудинкових територіях);
- естетичний стан фасадів будинків та огорож, відповідність червоній лінії забудови;
- належний санітарний стан прибудинкових територій (відсутність будівельних матеріалів, бур'янів);
- 100 % укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів;
- відсутність стихійних звалищ;
- збереження мереж зовнішнього освітлення.
4.4. Кожен пункт зазначених вище критеріїв оцінюється за 10-ти бальною системою.

5. Підведення підсумків огляду-конкурсу та відзначення переможців та учасників.

5.1. Для підведення підсумків огляду-конкурсу учасники подають матеріали у вигляді текстових та фотографічних матеріалів формату А4, оформлені у швидкозшивач, не пізніше 5 травня.
5.2. Комісія з організації та проведення огляду-конкурсу на підставі розгляду матеріалів, поданих учасниками конкурсу, моніторингу ведення учасниками огляду-конкурсу робіт з благоустрою та аналізу рівня проплати за комунальні послуги та укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів обирає переможців, визначивши три призових місця в кожній номінації, та надає відповідні пропозиції для затвердження підсумків рішенням виконавчого комітету міської ради.
5.3. Переможці та призери огляду конкурсу нагороджуються:
- у номінації ««Кращий багатоповерховий будинок» і «Краще об”єднання співвласників багатоквартирного будинку» сертифікатом на виконання робіт по капітальному ремонту будинку на суму: І місце- 30.0 тис.рн.; ІІ місце – 15,0 тис.грн.; ІІІ місце – 10.0 тис.грн.;

- у номінації «Краща вулиця» сертифікатом на виконання робіт по капітальному ремонту освітлення або поточному ремонту дорожнього покриття або тротуарів ( на вибір переможців та призерів) на суму: І місце – 25.0 тис.грн.; ІІ місце – 15.0 тис.грн.; ІІІ місце – 10.0 тис.грн.
5.4. Нагородження переможців огляду-конкурсу проводиться в урочистій обстановці.
Додав: Admin |
Переглядів: 1168 | Розміщено до: 14.11.2013

Кировоград: новости и сайты