Субота, 23.09.2023, 04:02
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

Триває конкурс серед міських громадських організацій
Інформація | 07.11.2015, 07:24
 
12
Згідно розпорядження міського голови І. Крижановського від    3 червня  2015 року № 71 «Про проведення конкурсу серед міських громадських організацій» оголошується конкурс серед міських громадських організацій.
Проведення конкурсу  триває до 25 листопада.

Метою даного конкурсу є забезпечення  державної підтримки міських громадських організацій, якнайширше  залучення  їх до суспільно – політичного життя міста. Згідно Положення про конкурс, у ньому можуть брати участь громадські організації, зареєстровані у відповідності із чинним законодавством, чи легалізовані шляхом повідомлення, що діють на території міста. 

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
"Краща громадська організація року”
"Кращий впроваджений у життя міста проект” 
"Ініціатива, започаткована громадською організацією”.
 
Розгляд матеріалів конкурсу здійснюється конкурсною комісією.

Для підведення підсумків конкурсу – учасниця конкурсу – подає до конкурсної комісії: звіт про роботу організації у визначеній номінації; опис заходу, проведеного громадською організацією; фотоматеріали; матеріали відео зйомки, які розкривають участь організації у тій чи іншій номінації. 

У номінації "Кращий впроваджений у життя міста проект” переможцем вважається та громадська організація, яка: підготувала та виконала проект, що позитивно вплинув на  соціальне життя міста; залучила до його виконання значну кількість жителів міста; виконаний проект мав позитивний резонанс серед жителів міста. 

У номінації "Краща громадська організація року” переможцем вважається організація, яка: постійно співпрацює із міською владою по вирішенню найактуальніших проблем життєдіяльності міста; чітко дотримується положень статуту організації; постійно проводить заходи, спрямовані на вирішення статутних завдань організації;  користується авторитетом серед жителів міста;  постійно висвітлює матеріали про свою діяльність у засобах масової інформації; залучила до членства у своїй організації значну кількість знам’янчан; здійснює зв’язки із іншими громадськими організаціями, що діють на території міста.

У номінації "Ініціатива, започаткована громадською організацією” переможцем вважається та організація, яка : протягом року започаткувала проведення на території міста акції, заходу, які раніше не проводилися;  ініціатива на сьогоднішній день є актуальною для суспільно-політичного життя міста; ініціатива, яка була використана у роботі іншими громадськими організаціями міста.Додав: Admin |
Переглядів: 1346 | Розміщено до: 12.11.2015

Кировоград: новости и сайты