Неділя, 01.10.2023, 17:26
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

Увага! Конкурс!
Інформація | 10.10.2014, 11:40
 
12
Виконавчий  комітет  Знам’янської  міської  ради  оголошує  конкурс з  визначення  підприємства (організації)  для  здійснення функцій робочого  органу  з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка.
Претендент для участі в конкурсі подає  наступні документи: 
-заяву за встановленою формою;  
-завірені  в  установленому  порядку копії статуту, свідоцтва про державну  реєстрацію, довідку  про  включення  до Єдиного  державного  реєстру підприємств, організацій;
-копії документів, що посвідчують досвід роботи претендента з питань організації пасажирських перевезень;
- довідку про наявність фахівців з вищою профільною освітою та стажем роботи не менше трьох років в галузі автомобільних перевезень;
- відомості про наявність технічних засобів для виконання покладених на робочий орган функцій з організації забезпечення і підготовки засідань конкурсного комітету;
-розрахунок  собівартості  витрат  на  підготовку  документів  до  конкурсу  з  урахуванням  п. 60  Порядку  проведення конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на  автобусному  маршруті  загального  користування,  затвердженого  постановою КМУ  від 03.12.2008 р. №1081.      
Всі  документи  завіряються  печаткою та  підписуються  відповідальною  особою  Претендента.    
Документи подаються у закритому конверті  з  написом «Заява на участь у конкурсі із визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу» та  найменуванням претендента. 
Конкурс  відбудеться   13  листопада 2014  року  о 10.00 год. в  приміщенні виконавчого  комітету Знам’янської  міської  ради.
Останній  термін  подання  документів  на  конкурс з  визначення  робочого  органу  03 листопада 2014  року, документи приймаються за адресою м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, каб. №12.      
Документи, що  надійшли  після 03 листопада 2014  року, не  розглядаються.
Роз’яснення  щодо оформлення  документів  на  конкурс,  умов конкурсу  та одержання  необхідної  інформації  про  об’єкт  конкурсу  можна  отримати  в  відділі  економічного  розвитку,  промисловості,  інфраструктури  та  торгівлі міськвиконкому  щоденно (крім  суботи  та  неділі)  за адресою м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 19, каб. №12,  телефон 2-19-72.

УМОВИ
проведення конкурсу із визначення підприємства (організації) 
для здійснення функцій робочого органу  

1.На робочий орган покладаються функції з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником- переможцем конкурсу.
2.Підприємство (організація)- претендент на конкурс із здійснення функцій робочого органу повинно мати досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень не менше трьох років, фахівців з питань організації пасажирських перевезень та стажем роботи у галузі автомобільного транспорту не менше трьох років. 
3.Підприємство (організація)-претендент на конкурс із здійснення функцій робочого органу не може бути перевізником, та представником інтересів окремих пасажирських автомобільних перевізників.
4.Оголошення про проведення та умови конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу розміщується організатором конкурсу – виконавчим комітетом Знам’янської міської ради – в засобах масової інформації не пізніше ніж за 30 днів до початку конкурсу і містить: назву організації, що проводить конкурс, перелік документів, що подаються для участі у конкурсі, термін подання документів та адресу, на яку надсилаються документи, місце, дату та час проведення конкурсу, телефони для довідок з питань проведення конкурсу.
5.Претендент для участі в конкурсі подає  наступні документи: 
-заяву за встановленою формою;  
-завірені  в  установленому  порядку копії статуту, свідоцтва про державну  реєстрацію, довідку  про  включення  до Єдиного  державного  реєстру підприємства, організації;
-копії документів, що посвідчують досвід роботи претендента з питань організації пасажирських перевезень;
- довідку про наявність фахівців з вищою профільною освітою та стажем роботи не менше трьох років в галузі автомобільних перевезень;
- відомості про наявність технічних засобів для виконання покладених на робочий орган функцій з організації забезпечення і підготовки засідань конкурсного комітету;
-розрахунок  собівартості  витрат  на  підготовку  документів  до  конкурсу  з  урахуванням  п. 60  Порядку  проведення конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на  автобусному  маршруті  загального  користування,  затвердженого  постановою КМУ  від 03.12.2008 р. №1081.      
Всі  документи  завіряються  печаткою та  підписуються  відповідальною  особою  Претендента.    
6.Документи подаються у конверті, на якому зазначаються: повне найменування претендента, його місцезнаходження (юридична і фактична адреси) з поміткою «Заява на участь у конкурсі із визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу».
7.Документи подаються до терміну, що вказаний в оголошенні про проведення конкурсу в засобах масової інформації. Документи, що надійшли після встановленого терміну або надані в неповному обсязі, не розглядаються, про що заявнику надсилається повідомлення із зазначенням причин не розгляду документів.
8.Своєчасно та в повному обсязі подані документи реєструються конкурсним комітетом, про що заявнику надсилається повідомлення із зазначенням номеру та дати їх реєстрації.
9.Претендент може відкликати заяву на участь в конкурсі до проведення конкурсу.
10.За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі у конкурсі або умов проведення конкурсу заявник має право звернутися до виконавчого комітету Знам’янської міської ради.
11.Конкурс є відкритим для всіх претендентів.
12.Дані умови конкурсу є обов’язковими для конкурсного комітету та учасників конкурсу.
13.Для висвітлення проведення конкурсу претенденти мають право запрошувати на засідання конкурсного комітету представників засобів масової інформації. 
14.Визначаючи переможця конкурсу, конкурсний комітет враховує: досвід роботи підприємства (організації)-претендента з питань організації пасажирських перевезень, наявність фахівців з вищою профільною освітою та їх стаж роботи в галузі автомобільного транспорту, наявність технічних засобів для виконання покладених на робочий органі функцій.
15.В разі відсутності представника претендента конкурсний комітет розглядає пропозиції, викладені в поданих претендентом документах, без його участі.
16.Переможцем конкурсу визнається підприємство (організація), яке за оцінкою конкурсного комітету найбільше відповідає умовам конкурсу. Організатор конкурсу укладає з переможцем конкурсу договір про виконання функцій робочого органу. Строк дії договору встановлюється за домовленістю між організатором та робочим органом, але не більше як три роки.
17.Рішення про результати конкурсу приймається конкурсним комітетом на закритому засіданні у присутності не менше половини його складу простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсного комітету. 
18.Переможець конкурсу оголошується на відкритому засіданні конкурсного комітету із запрошенням на нього усіх претендентів. 
19.У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування самостійно, однак протягом не більше як два роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу. Якщо в конкурсі взяв участь тільки один претендент, переможцем конкурсу може бути визнаний цей претендент. 
20.Рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу оформляються протоколом, який підписується головою  та  секретарем  конкурсного комітету і надсилається у п’ятиденний термін переможцю та іншим учасникам конкурсу. 
21.Спори, що виникають за результатами конкурсу, розв’язуються у встановленому законодавством порядку.                      


Додав: Admin |
Переглядів: 1006 | Розміщено до: 10.11.2014

Кировоград: новости и сайты