Оголошення та анонси
Запрошуємо приватних підприємців, майстрів декоративно-прикладного мистецтва прийняти участь у святковій торгівлі
Інформація | |
18.04.2017, 13:08 |
Виконавчий комітет Знам’янської міської ради запрошує приватних підприємців, майстрів декоративно-прикладного мистецтва прийняти участь у святковій торгівлі продовольчими товарами, сувенірною продукцією, товарами і предметами декоративно-прикладного мистецтва місцевого виробництва з нагоди відзначення річниці Перемоги над нацизмом у Європі та річниці завершення Другої світової війни, яка відбудеться 09 травня 2017 року у Міському парку відпочинку. Для реєстрації та отримання дозволу на розміщення об’єкта торгівлі просимо звертатися до відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі до 01 травня 2017 року.
|
Додав: Moderator1 |
|
Переглядів: 773
| Розміщено до: 18.05.2017
|