Неділя, 28.02.2021, 07:51
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

Зміни щодо спеціального водокористування
Інформація | 19.04.2017, 09:46
Законом України від 07 лютого 2017 року № 1830-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування» внесено зміни до Водного кодексу України, які набирають чинності з 04 червня 2017 року згідно з якими дозволи на спеціальне водопостачання будуть видаватись територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.
Крім того, Законом встановлено вичерпний перелік документів, необхідних для його отримання. Станом на поточний час дозволи на спеціальне водокористування у разі використання води водних об’єктів загальнодержавного значення видаються Департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Враховуючи, що термін розгляду документів, визначений законодавством, становить 30 календарних днів, а повноваження Департаменту в частині видачі дозволів на спеціальне водокористування припиняються з 04 червня 2017 року, необхідно врахувати зазначене при вирішенні питання щодо терміну подачі заяви для отримання дозволу.
Додаткову інформацію з даного питання можна отримати у спеціалістів департаменту під час надання ними консультацій суб’єктам господарювання щовівторка та четверга у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницький (вул. Велика Перспективна, 41, каб. 126, вхід з вул. Тімірязєва) або за телефоном у Кропивницькому 24-34-43.
Виконавчий комітет Знам’янської міської ради
Додав: Moderator1 |
Переглядів: 392 | Розміщено до: 19.05.2017

Кировоград: новости и сайты