Субота, 05.12.2020, 12:59
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Оголошення та анонси

Головна » Оголошення та анонси » Оголошення та анонси

Знам’янський міський Палац культури оголошує конкурс на посаду художнього керівника Палацу культури
Інформація | 10.11.2017, 11:21
12
Знам’янський міський Палац культури оголошує конкурс на посаду художнього керівника Палацу культури.
Кваліфікаційні вимоги.
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Для спеціаліста - без вимог до стажу роботи; бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за аналогічною за характером професією не менше 5 років.

Кандидат повинен знати чинне законодавство в галузі культури та мистецтва.   Основи трудового законодавства.   Чинні нормативні акти з питань культурної та дозвіллєвої діяльності, розвитку        художньої та технічної творчості.  Основи історії і теорії культури і мистецтва, режисури масових театральних видовищ і свят.   Принципи формування репертуару, організаційної та методичної роботи з творчими колективами. Специфіку клубної, учбово-виховної роботи в колективах художньої самодіяльності.   Методологію творчого процесу.   Форми і методи організації роботи з населенням.  Правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.  Правила внутрішнього трудового розпорядку.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі в 30 денний термін с дати опублікування оголошення,  повинні секретарю конкурсної комісії, за адресою вул. М. Грушевського, 30, кабінет №44, м. Знам’янка, (телефони: 0233- 2-38-71,  2-40-59) надати слідуючи документи:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі. 

До заяви додаються такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- витяг з трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю,
- перспективний план розвитку аматорських колективів та майстрів мистецтв серед  різних верств населення, встановлення та підтримка творчих, культурних, ділових зв’язків із громадськими організаціями  з метою спільної культурницької діяльності і організації фестивалів  та інших видовищних,  концертних та розважальних заходів і програм на 1 рік, з урахуванням специфіки роботи закладу.

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

З переможцем конкурсу укладається контракт  строком на один рік.

Голова конкурсної комісії Н. Альошина.
Додав: Admin |
Переглядів: 388 | Розміщено до: 10.12.2017

Кировоград: новости и сайты