Понеділок, 20.08.2018, 07:11
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[ Додати запитання ]


Мешканці 4-го під’їзду будинку № 34 по вул. Луначарського звертаються з проханням виділити кошти на заміну двигуна ліфта, бо без нього людям похилого віку дуже важко.

Відповідь:  22 вересня 2011 року проведено роботи по заміні двигуна ліфта. Двигун встановлено, на даний час ліфт працює.


Я – самотня, інвалід не в змозі особисто оформити документи на індивідуальне опалення, купити обладнання. Як бути?

Відповідь:


- Рішенням виконавчого комітету від 15.04.2011 року № 230 „Про забезпечення малозабезпечених сімей індивідуальними приладами опалення” заявниця була безкоштовно забезпечена індивідуальним приладом опалення (котлом), який вона до цього часу ще не отримала. З метою поінформованості населення нашого міста пропонуємо доручити управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства розмістити інформаційні матеріали щодо роз’яснення вимог „Положення про встановлення індивідуальних приладів опалення малозабезпеченим сім’ям та окремим категоріям громадян міста Знам’янки за бюджетні кошти”, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 09.12.2010 року № 519, та перелік документів, необхідний для їх подання, на розгляд відповідної комісії.


На кінцевій зупинці автобуса Готель – Сільгосптехніка виросло і все збільшується сміттєзвалище. Ми з цього приводу зверталися до міського голови, приїздила комісія на чолі з А.Заруцьким, але нічого не зроблено. Просимо вжити заходів.

Відповідь:


19.09.2011 проведено огляд даної території керівником КП „Шляховик» та керівником КП „ЗЖЕК №1”.
На кінцевій зупинці автобусного маршруту №5 „Готель-Сільгосптехніка” сміттєзвалище відсутнє.


Махновська Катерина Володимирівна запитує:

Встановлений напроти магазина «Слав’яночка» по вул. Привокзальній сміттєвий майданчик завжди переповнений і не прибирається.

Відповідь:

Даний сміттєвий майданчик прибирається згідно графіку комунальним підприємством «Знам’янська ЖЕК №1» (щосуботи та щосереди) та комунальним підприємством «Шляховик» (щопонеділка та щочетверга). Сміття, що накопичується навколо майданчика прибирається щодня.Любов Михайлівна, вул. Незалежності 

Коли на вулиці буде встановлено освітлення, як на сусідніх вулицях?

Чому за всю зиму вулицю жодного разу не розчищено?

Відповідь: За інформацією КП «Шляховик», для відновлення освітлення вулиці необхідна розробка проектної документації. В 2013 році кошти на цю вулицю не заплановано. Взимку вулиця не розчищалась через недостатнє фінансування підприємства із-за не оплати рахунків казначейської службою.


Відповідь: Будівництво об’їзного шляху в обхід м. Знам’янка здійснюється за рахунок державного бюджету. Виконавчий комітет Знам’янської міської ради не є розпорядником та одержувачем коштів. Кабінетом Міністрів України вирішено питання відведення земельної ділянки, на якій розташований лісовий масив, Кіровоградській службі автомобільних доріг і роботи по будівництву об’їзного автомобільного шляху ведуться. Інформацію про дату завершення робіт в 2013 році служба поки надати не може.

Відповідь:  В 2012 році за кошти міського бюджету виконувався ремонт вулиці Калініна; за кошти державного бюджету – вулиць Фрунзе, Жовтневої, Привокзальної, на яких дані роботи виконуються щорічно.

 


 Чи буде проведено капітальний  ремонт даху  будинку №9 по вул.Гагаріна( якому, до речі, вже 40 років), який обіцяли зробити ще у 2012 р.?

Відповідь: В 2013 році з міського бюджету планується тільки фінансування часткових капітальних ремонтів покрівель на суму 70,0 тис.грн.Кировоград: новости и сайты