Субота, 20.04.2024, 14:46

2013

01 липня 2013 року розпорядженням міського голови призначена начальником організаційного відділу Знам`янського міськвиконкому Зайченко Олена Анатоліївна.
Зайченко Олена Анатоліївна, 09.06.1969 року народження.
Має вищу освіту.Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка та здобула кваліфікацію вчителя початкової школи, організатора початкового навчання.

02 липня 2013 року розпорядженням міського голови призначений начальником відділу –керівником Центру надання адміністративних послуг Молін Олександр Сергійович.
Молін Олександр Сергійович, 03.02.1960 року народження.
Має вищу освіту. Закінчив Туркменський державний університет та здобув кваліфікацію фізика.

12 серпня 2013 року розпорядженням міського голови призначена  головним спеціалістом юридичного відділу Знам`янського міськвиконкому Буріко Олена Анатоліївна.
Буріко Олена Анатоліївна.Має вищу освіту. Закінчила Харьківський державний педагогічний університет ім.Г.Скороводи та здобула кваліфікацію юриста.

21 серпня 2013 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу фінансово-господарського забезпечення – заступником головного бухгалтера Знам`янського міськвиконкому Буглак Наталія Василівна.
Буглак Наталія Василівна.Має вищу освіту. Закінчила Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки та здобула кваліфікацію економіста з обліку та аудиту.

23 вересня 2013 року розпорядженням міського голови призначена начальником відділу по обслуговуванню ради Знам’янської міської ради Брунцвік Наталя Василівна
Брунцвік Наталія Василівна, Має вищу освіту. Закінчила Кіровоградський державний технічний університет та здобула кваліфікацію з екології та охорони навколишнього середовища, у 2011 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

10 жовтня 2013 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради Берлова Марина Вікторівна.
Берлова Марина Вікторівна
.Має вищу освіту. Закінчила Кіровоградський національний технічний університет та здобула кваліфікацію інженера-будівельника.

11 листопада 2013 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу виплат управління соціального захисту населення Знам’янського міськвиконкому Колєснік Ірина Олександрівна.
Колєснік Ірина Олександрівна
.Має вищу освіту. Закінчила Кіровоградський національний технічний університет та здобула кваліфікацію магістра з управління персоналом і економіки праці.

15 листопада 2013 року розпорядженням міського голови призначена заступником начальника відділу освіти Знам’янського міськвиконкому Черкас Наталія Леонідівна.
Черкас Наталія Леонідівнна
.Має вищу освіту. Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.