Середа, 08.05.2024, 04:12

2014

21 березня 2014 року розпорядженням міського голови призначена начальником відділу по обслуговуванню ветеранів та інвалідів управління соціального захисту населення порядком переведення з посади головного спеціаліста  відділу по обслуговуванню ветеранів та інвалідів управління соціального захисту населення  Ганська Олена Олександрівна.
Ганська Олена Олександрівна має вищу освіту, у 2003 році закінчила Харківський державний економічний університет та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.

01 квітня 2014 року до виконання посадових обов’язків секретаря Знам’янської міської ради приступила Адамович Надія Анатоліївна.
Адамович Надія Анатоліївна має вищу освіту, у 1981 році закінчила Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування та здобула кваліфікацію інженера-електрика.

01 квітня розпорядженням міського голови призначена  начальником відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян Знам’янського міськвиконкому порядком переведення з посади головного спеціаліста  відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян Кондаурова Олена Сергіївна.
Кондаурова Олена Сергіївна має вищу освіту, у 1984 році закінчила Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування та здобула кваліфікацію інженера-механіка.

04 квітня 2014 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу культури і туризму Знам’янського міськвиконкому Микитіна Валерія Анріївна.
Микитіна Валерія Анріївна має вищу освіту, у 2012 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет» та здобула кваліфікацію вчителя фізики, астрономії, інформатики і безпеки життєдіяльності.

07 квітня 2014 року до виконання посадових обов’язків керуючої справами (секретаря виконкому) порядком переведення з посади начальника відділу кадрової роботи приступила Меренкова Лілія Іванівна.
Меренкова Лілія Іванівна має вищу освіту, у 2008 році закінчила Харківську юридичну академію імені Ярослава Мудрого та здобула кваліфікацію юриста.

22 травня 2014 року розпорядженням міського голови призначено головного економіста з питань інформаційного та програмного забезпечення відділу бухгалтерського обліку, звітності та інформаційного забезпечення фінансового управління Знам’янської міської ради Ременюка Олександра Миколайовича .
Ременюк Олександр Миколайович має вищу освіту у 2001 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет та здобув кваліфікацію економіста за спеціальністю «Облік та аудит»

04 серпня 2014 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом архівного відділу Знам’янської міської ради, Зажурило Оксана Василівна, за результатами стажування. Має вищу освіту, у 2007 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка та здобула кваліфікацію вчителя англійської мови і зарубіжної літератури.

07 серпня 2014 року  за результатами стажування розпорядженням міського голови призначена на посаду начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі Знам’янської міської ради, Третьякова Катерина Володимирівна. Маэ вищу освыту.У 2000 році закінчила Кіровоградський державний технічний університет та здобула кваліфікацію економіст.