Середа, 12.06.2024, 20:40
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015 рік

07 вересня 2015 року розпорядженням міського голови призначена на посаду начальника відділу освіти Знам`янського міськвиконкому Грекова Людмила Анатоліївна.
Грекова Людмила Анатоліївна 1983 року народження, закінчила у 2005 році Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська)» та здобула кваліфікацію вчителя російської, англійської мов та зарубіжної літератури основної і старшої школи. У 2014 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та здобула кваліфікацію керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання). 

16 грудня 2015 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом служби у справах дітей Знам’янського міськвиконкому Ратушна Ірина Олександрівна. 
Ратушна Ірина Олександрівна, 12.05.1988 року народження. У 2010 році закінчила Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького та здобула кваліфікацію юриста.  

25 грудня 2015 року рішенням міської ради затверджена першим заступником міського голови Загородня Валентина Григорівна. 
Загородня Валентина Григорівна, 28.07.1968 року народження. У 1996 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.  
Кировоград: новости и сайты