Субота, 13.04.2024, 21:54
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2016 рік

22 січня 2016 року  рішенням міської ради затверджена керуючої справами (секретарем) виконавчого комітету Знам’янської міської ради Ратушна Ірина Олександрівна. 
Ратушна Ірина Олександрівна, 12.05.1988 року народження. У 2010 році закінчила Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького та здобула кваліфікацію юриста.  

22 січня 2016 року  рішенням міської ради затверджений заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гребенюк Сергій Анатолійович. 
Гребенюк Сергій Анатолійович, 29.06.1968 року народження. У 1989 році закінчив Новочеркаське вище військове училище зв’язку за спеціальністю «Командна тактична військ зв’язку», отримав кваліфікацію інженера з експлуатації засобів зв’язку. У 2002 році - Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Державна служба» та отримав кваліфікацію магістра у галузі державного управління.
 
27 січня 2016 року  рішенням міської ради секретарем Знам'янської міської ради обрано Клименко Наталію Миколаївну. 
Клименко Наталія Миколаївна, 07.01.1978 року народження. У 2000 році закінчила Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю «Системи управління і автоматики», отримала кваліфікацію інженера-системотехніка, у 2011 році - Кіровоградський національний технічний університет за спеціальністю «Фінанси» та отримала кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Фінанси».

26 лютого 2016 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом служби у справах дітей Знам’янського міськвиконкому Тупало Ірина Анатоліївна. 
Тупало Ірина Анатоліївна, 05.10.1968 року народження. У 1992 році закінчила Кіровоградський педагогічний інститут ім. О.С. Пушкіна за спеціальністю «російська мова та література» та  здобула кваліфікацію вчителя російської мови та літератури.  
02 березня 2016 року розпорядженням міського голови призначена державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Центру надання адміністративних послуг Знам’янського міськвиконкому Нестеренко Лариса Володимирівна. 
Нестеренко Лариса Володимирівна, 13.02.1972 року народження. У 1995 році закінчила Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Вагони», здобула кваліфікацію інженер-механіка, у 2008 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та здобула кваліфікацію магістра державного управління.  
02 березня 2016 року розпорядженням міського голови призначена державним реєстратором речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Центру надання адміністративних послуг Знам’янського міськвиконкому Попова Олена Олександрівна. 
Попова Олена Олександрівна, 07.03.1984 року народження. У 2006 році закінчила Державну льотну академію України за спеціальністю «Обслуговування повітряного руху», здобула кваліфікацію інженера аеронавігаційної інформації, у 2011 році – Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.  

11 березня 2016 року розпорядженням міського голови призначена державним реєстратором речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Центру надання адміністративних послуг Знам’янського міськвиконкому Ткаченко Марина Миколаївна. 
Ткаченко Марина Миколаївна, 18.06.1985 року народження. У 2008 році закінчила Вищий навчальний заклад «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту» за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.  

30 березня 2016 року розпорядженням міського голови призначений головним спеціалістом відділу по обслуговуванню Знам’янської міської ради Скляровський Єгор Євгенович
Скляровський Єгор Євгенович, 05.09.1976 року народження. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.  
30 березня 2016 року розпорядженням міського голови призначена начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Знам’янського міськвиконкому Зіньковська Ірина Валентинівна
Зіньковська Ірина Валентинівна, 07.09.1969 року народження. У 1991 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С.Пушкіна за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів.  

01 квітня 2016 року розпорядженням міського голови призначена головним спеціалістом відділу земельних питань Знам’янської міської ради тимчасово, на час перебування штатного працівника у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Мусенко Рада Владиславівна
Мусенко Рада Владиславівна, 11.12.1992 року народження. У 2015 році закінчила Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського за спеціальністю «Землеустрій та кадастр» та здобула кваліфікацію інженера з землеустрою та кадастру.  

10 травня 2016 року розпорядженням міського голови призначена начальником управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради Купріянова Наталія Борисівна.
Купріянова Наталія Борисівна, 18.02.1971 року народження. У 2008 році закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію спеціаліста з обліку і аудиту.
10 травня 2016 року розпорядженням міського голови призначений головним спеціалістом сектору з питань надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради Безай Василь Володимирович.
Безай Василь Володимирович, 16.03.1960 року народження. У 1991 році закінчив Київську вищу школу міліції МВС СРСР за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

10 травня 2016 року розпорядженням міського голови призначений спеціалістом І категорії відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради Усатенко Сергій Володимирович.
Усатенко Сергій Володимирович, 16.03.1992 року народження. У 2014 році закінчив Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» та здобув кваліфікацію спеціаліста з промислового та цивільного будівництва.

 

Кировоград: новости и сайты