Вівторок, 23.07.2024, 02:33
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Адамович Надія Анатоліївна

  
12
Звіт про роботу депутата міської ради
Адамович Надії Анатоліївни за 2015 рік
І . Наповнення бюджету:
- спільно з депутатами ініційовані і направлені звернення до народних депутатів України від Кіровоградщини, голові бюджетного комітету, голові верховної ради з питань недостатнього фінансування галузі освіти і медицини міста, за рахунок чого отримано додатково 758 тис.грн. для освіти і 167 тис.грн. для медицини.
- з метою наповнення бюджету міста приймала активну участь в укладанні договорів партнерства, контролю використання землі та сплати земельного податку, перевірок сплати акцизного податку, що дало змогу наповнити бюджет на 106 % і кошти від перевиконання направити на ремонт шкіл, дошкільних закладів ремонт житла і доріг.

ІІ Комунальна сфера:
- щоквартально проводились наради з вуличними і квартальними комітетами для консультацій з керівниками комунальних підприємств, органів соціального захисту, правоохоронних органів банківських установ. Критичні зауваження і проблеми підняті головами вуличних і квартальних комітетів ставились на контроль  і направлялись виконавцям. В результаті були виконані критичні зауваження по 162 пропозиціям.
- здійснювала  контроль по включенню в плани робіт звернень мешканців по ремонту покрівель будинків Глібко 6, 28, Трудовій 7, Фрунзе 122, Привокзальна 10 та інших , ремонту доріг прибудинкових територій та вулиць Калініна, Дмитрівської, Свердлова, Матросова, Гагаріна. 
- організовано щорічний конкурс на кращу вулицю, будинок, ОСББ. За рахунок призового фонду покращено утримання споруд: були виконані ремонти електрощитів будинків , ремонт під’їздів, заміна вікон в під’їздах, грейдерування вулиць, ремонт освітлення, та інші роботи по благоустрою.

ІІІ. Соціальна сфера.
- внесені зміни в програму турбота і милосердя , вдвічі збільшена матеріальна допомога мешканцям міста на лікування, розпочато оздоровлення ветеранів в водолікарні.
- розроблено та затверджено положення про підтримку воїнів АТО,  вдвічі збільшена сума матеріальної допомоги, здійснюється безкоштовне утримання  дітей учасників АТО в дитячих садках.
- особисто організовувала та приймала участь в волонтерській роботі по наданню матеріальної допомоги тяжко хворим на проведення операцій, учасника війни на придбання медикаментів та слухового апарату, вирішувала питання відновлення роботи зв’язку, водопостачання .
- тісно співпрацювала з ветеранською організацією, добилась збільшення фінансової підтримки ветеранської організації міста.

IV.  Виконання повноважень.
- проводила особистий прийом громадян, організовувала супровід виконання депутатських запитів, звітувала про виконану роботу перед депутатським корпусом, працівниками освіти,громадськими організаціями, мешканцями міста.
- прала активну участь в роботі комісій і сесій міської ради, надавала пропозиції в програми розвитку міста.






24 січня 2014 року на 53 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Адамович Н.А. щодо виконання нею своїх депутатських повноважень.

Надія Анатоліївна зазначила, що вона була обрана по багатомандатному виборчому округу від ВО «Батьківщина». В межах своїх депутатських повноважень виконує функції члена постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища, приймає активну участь в її роботі.

За звітний період свого депутатства взяла участь у більшості засідань сесій міської ради. Протягом 2010-2013 років було направлено 7 запитів та 1 звернення з питань, що стосуються життєдіяльності нашого міста.
Під час виконання своїх депутатських повноважень, тісно співпрацює з представниками органів самоорганізації населення та громадських організацій. Спільно зі своїми колегами по депутатському корпусу обговорює проблемні питання, що виникають, як на засіданнях депутатських комісій, так і під час пленарних засідань міської ради. Надавала пропозиції для включення в плани робіт та програми розвитку міста.
Як член комісії надавала комунальним підприємствам допомогу у вирішенні питань виготовлення кронштейнів для зовнішнього освітлення вулиць, залучення підприємців до вивезення сміття зі стихійних звалищ, ремонту колодязів підземних комунікацій.

Брала участь у міських заходах по святкуванню державних свят, ювілейних дат будинку дитячої творчості, спілки ветеранів, поздоровлення ветеранів війни та виборців зі святами.
Підтримує тісний зв'язок з місцевою газетою для вирішення проблем та розширення кола читачів.

Постійно зустрічається з виборцями, проводе їх особистий прийом. Основні проблеми, з якими звертались мешканці, це ремонт житла, перевірка нарахувань платежів за комунальні послуги.
Надія Анатоліївна наголосила на тому, що багато питань в благоустрої міста залишаються невирішеними внаслідок недостатнього фінансування комунальної сфери.
Звернула увагу на необхідність активізації роботи щодо впровадження нових форм господарювання, створення ОСББ, розділення побутових відходів за видами та інших.



Кировоград: новости и сайты