Субота, 13.07.2024, 02:59
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Антоненко Олег Савелійович

У своєму звіті Антоненко О.С. керувався законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад».

Постійно підтримував зв’язок з виборцями через квартальні комітети. Брав участь у виконанні рішень міської ради, доручень виборців, вивчав громадську думку, потреби територіальної громади, інформував про них міську раду. За період з листопада 2010 року по жовтень 2011 року вдалося виконати: відновлення вуличного освітлення вулиць 8 Березня, Примакова, Комарова, Назарова, Шмідта, 1,2,3 Робітнича; грейдерування вулиць та провулків округу; підсипка щебенем вулиці Комарова, Примакова, 8 Березня біля ЗОШ №4; установка люків на колодязі водопостачання.

Під час зустрічі з виборцями Олег Савелійович зазначив, що не все вдалося вирішити, а вирішувати треба чимало. Зокрема це: відновлення освітлення вулиць 4,5,6,7,8 Робітничих, Ульянівської, Осадчого; ремонт дорожнього покриття вулиці Осадчого; прочистка стічних люків від вулиці Осадчого до «Копанки»; ремонт дорожнього покриття дороги на кладовище «Брайко» та ряд інших проблем, які необхідно вирішувати.

Вдалося виконати: ямковий ремонт вулиць Осадчого, Тельмана, будівництво туалету в приміщенні ЗОШ №4, будівництво асфальтованої площадки на території ЗОШ №4, відновлення вуличного освітлення. Триває робота над іншими проблемами, які стосуються актуальних питань життєдіяльності кварталу - це ремонт дорожнього покриття дороги на кладовище «Брайко», підсипка вулиці 1-Робітнича, ремонт дорожнього покриття на розі вулиць Р.Люксембург-Тельмана біля 1-ої Робітничої.

Підсумовуючи вищесказане, О.Антоненко наголосив на тому, що й надалі буде приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення міста.

Мешканці округу №4 подякували Антоненку О.С. за допомогу і сподівання на подальшу співпрацю.


Кировоград: новости и сайты