Середа, 17.04.2024, 07:14
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Білієнко Олександр Наумович

  
12
24 січня 2014 року на 53 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Білієнка О.Н. щодо виконання ним своїх депутатських повноважень.

Олександр Наумович у своїй доповіді відмітив наступне: «Зважаючи на те, що головний обов’язок депутатів місцевих рад – відстоювати інтереси членів територіальної громади, моя діяльність депутата Знам’янської міської ради передусім спрямована на захист інтересів представників громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Відтак першочерговим завданням депутата, на мою думку, є реагування на звернення та скарги громадян й забезпечення своєчасного вирішення питань, котрі турбують людей. Переконаний, що депутат повинен також ретельно вивчати причини виникнення проблем та вносити пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Моя депутатська діяльність не обмежувалась участю у сесійних засіданнях, а продовжувалася за їх межами – безпосередньо через роботу з виборцями. Одним із обов’язків депутатів місцевих рад є робота у постійних комісіях. Я є членом постійної комісії з питань землекористування та будівництва, робота якої спрямована на вирішення земельних питань та спорів членів територіальної громади міста. Так, протягом звітного періоду комісією було розглянуто 174 земельних питання, за результатами розгляду яких приймалися рекомендації про доцільність прийняття сесією міської ради вказаних рішень.

Одними з найголовніших проблем, які потребували негайного вирішення і залишаються актуальними, було питання узгодження суміжних територій проекту генерального плану міста Знам’янка Кіровоградської області для врахування інтересів Дмитрівської, Петрівської сільських рад та Знам’янської міської ради. Так, 21 та 24 січня 2013 року відбулася нарада за участю представників Знам’янської райдержадміністрації, голови районної ради та представників депутатського корпусу і посадових осіб Знам’янської міської ради по узгодженню меж суміжних територій проекту генерального плану міста Знам’янка Кіровоградської області. На превеликий жаль, дане питання залишається не вирішеним.

Виконуючи свої депутатські повноваження, для вирішення питань, що турбують громадян нашого міста, я, перш за все, намагаюся вирішити їх шляхом особистого звернення до керівників відповідних служб та знайти вихід із ситуацій, що мають місце. Адже я розумію, що у людей з’являються нові проблеми, і моє завдання – їм допомогти».

Кировоград: новости и сайты