Середа, 17.04.2024, 07:24
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Блюм Вільгельм Готлібович

  
12
24 січня 2014 року на 53 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Блюма В.Г. щодо виконання ним своїх депутатських повноважень.
Вільгельм Готлібович розпочавши звій звіт, зазначив: «Я був обраний по партійному списку від міської організації Партії регіонів по багатомандатному виборчому округу, є членом постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва і правової політики. За період 2010-2013 років прийняв участь в більшості засідань постійних комісій та сесіях міської ради. За період з листопада 2010 року і по сьогоднішній день від виборців мажоритарного округу № 23 (межі округа: будинки по вул. Шмідта, вул. Гоголя,вул. Колгоспній, вул. Ілліча, вул. Пугачова, вул. Ананьєва, вул. Петровського, вул. 20 Партз'їзду, вул. Підводянській, буд. від №55 по № та від №44 по № по вул. Панаріна;будинки по пров. Шмідта, Київському, Будинок лісника в смт. Знам’янка Друга;с. Водяно), за яким я закріплений рішенням міської організації Партії регіонів, до мене не надійшло жодного питання, що говорить про добре налагоджену роботу селищної ради. Я вважаю, що обов’язком депутата є надання допомоги щодо проведення заходів, які дозволяють удосконалювати систему самоврядування, пропонувати конкретні рішення господарських проблем, покращення соціального забезпечення різних груп населення міста, виховання підростаючого покоління та ін. Під час проведення засідань міської ради я брав участь у прийнятті рішень, в яких містилися звернення до вищестоящих державних установ, організацій, посадових осіб. Для покращення зв’язку міської ради з виборцями, залізничниками, ветеранами, за участі міського голови, його заступників, керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, мною систематично проводилися збори, конференції, зустрічі з ветеранами міста.

Питання, які на мою думку залишаються невирішеними наступні: облаштування шатрової покрівлі житлового будинку №11 по вул. Привокзальній ( в 2011 році виконано тільки її капітальний ремонт з рулонних матеріалів); ремонт зливової каналізації по вул. Фрунзе в районі спеціалізованої школи-інтернат, а також облаштування пішохідного переходу біля неї належним освітлення та звуковим сигналом; закріплення залізничної ветеранської організації за ЗОШ №3, з якою традиційно співпрацюють ветерани-залізничники, для покращення організації виховної роботи серед школярів; включення до перспективи розвитку міста питання відкриття тролейбусного руху в місті Знам’янці, з перспективою продовження маршруту до м. Кіровограда; для організації соціального, технічного, культурного розвитку південної частини міста необхідно збудувати друге транспортне розгалуження замість пішохідного мосту в районі локомотивного депо.

Основним методом моєї роботи є особистий контакт з керівниками міської ради, консультації зі спеціалістами, вивчення традицій.

Кировоград: новости и сайты