Субота, 22.06.2024, 20:53
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цирульников Юрій Митрофанович

Був обраний депутатом Знам’янської міської ради шостого скликання за партійними списками від політичної партії «Фронт змін». Увійшов до складу постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики.За час роботи разом з колегами працював над проектами рішень, винесених на розгляд сесій міської ради. Серед питань, що перебувають на контролі у постійній комісії, - Міська програма реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів.

Також на засіданнях постійної комісії протягом звітного періоду розглядались питання про хід виконання в 2010 році Міських програм «Правопорядок», розвитку дорожнього руху та його безпеки, питання про роботу дільничних інспекторів, стан забезпечення прав споживачів на ринках міста, про попередження насильства в сім’ї, про обмеження перебування у нічний час поза домівками неповнолітніх та інші.У листопаді 2011 року у рамках проведення депутатами місцевих рад від ПП «Фронт змін» мобільної громадської приймальні звітував перед мешканцями Знам’янки про роботу в раді.

Крім того, провів особисті зустрічі із виборцями. У ході висловлених зауважень і пропозицій подав декілька депутатських звернень до органів місцевого самоврядування. Зокрема, про необхідність встановлення шляхового вказівника «Вокзал» біля школи-інтернату та освітлення автобусної зупинки біля лікарні відновлювального лікування. Станом на 1 січня 2012 року комунальним підприємством «Шляховик» відповідні роботи по цих зверненнях були виконані.

Також, реагуючи на звернення і прохання працівників міської бібліотеки №1 провів передплату для бібліотеки періодичних видань на суму більше 300 гривень.

Кировоград: новости и сайты