Неділя, 23.06.2024, 10:12
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Делістьянов Леонід Георгійович

  
12
29 листопада 2013 року на 48 пленарному засіданні сесії міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Делістьянова Л.Г. щодо виконання ним своїх депутатських повноважень. Леонід Георгійович проінформував присутніх про роботу, яку він, як обраний по мажоритарному виборчому округу №13 від міської організації Народної партії, провів, виконуючи та втілюючи у життя накази своїх виборців. Під час звіту, депутат зупинився на питаннях, що були вирішені протягом 2011-2013 року. Він відмітив, що основний обов’язок депутатів міських рад - захищати та відстоювати інтереси членів територіальної громади міста, працювати на їх благо, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.

В своїй доповіді Леонід Георгійович відмітив: «Моя депутатська діяльність у Знам’янській міській раді спрямована на захист інтересів знам’янчан, виконання їх доручень в межах повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Зважаючи на процеси реформування політичного, економічного та соціального життя міста та країни в цілому я, як депутат міської ради, не залишаюся осторонь як загальнодержавних та місцевих подій, що так чи інакше стосуються інтересів кожного члена територіальної громади міста Знам’янки. За звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких я вивчав громадську думку щодо того чи іншого питання життя мікрорайону. У постійній депутатській комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики, до складу якої належу, проводилася робота зі зверненнями громадян, висловлювалось багато різних думок та зауважень і, як правило, знаходився оптимальний шлях їх розв’язання. Про кількість зроблених депутатських запитів та звернень не буду наголошувати, тому що їх можна зробити десятки, але важливий результат. Зазначу, що вдалось вирішити більшість питань. Невирішені питання знаходяться постійно у мене на контролі. У 2013 році відновлено освітлення вулиць Будьонного, Ворошилова, провулків Гвардійського, Спортивного, Тупого.

У 2012 році за кошти державного бюджету, сприяння депутатського корпусу виконано капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Чайковського. За кошти обласного бюджету виконано поточний ремонт вулиці Дзержинського.

За кошти державного бюджету виконувався безоплатний капітальний ремонт власних житлових будинків особам, що мають право на пільги та мешкають на моєму виборчому окрузі:
у 2010 році - Білошапці Павлу Гавриловичу, інваліду війни ІІ групи, мешканцю м.Знам’янка, вул.Ворошилова,132 (заміна вікон, дверей та газового приладу опалення); 2011 році - Бондарю Олександру Івановичу, інваліду війни ІІІ групи (ЧАЕС), мешканецю м.Знам’янка, вул.Будьоного,93 (заміна вікон і вхідних дверей); 2012 році - Петрову Івану Семеновичу, інваліду війни ІІ групи, мешканцю м. Знам’янка, вул.Будьоного,113 (заміна вікон, вхідних дверей, унітазу, зливного бачка та ін.); Сироєжку Федосію Фадейовичу, інваліду війни ІІ групи, мешканецю м.Знам’янка, вул.Будьоного,66 (заміна газових приладів: котла, водопідігрівача, плити).

За кошти міського бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію на відновлення освітлення по вул. Чайковського та Червоноармійській, а також замовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт асфальтного покриття проїзної частини по вул. Ворошилова. Сподіваюся, що робота в цьому напрямку буде продовжуватись.

На мою особисту думку, міська рада, виконавчий комітет та їх структурні підрозділи повинні виконувати свої функції ретельно, виважено, особливо в сьогоднішніх важких економічних умовах. І діяльність всіх депутатів, не залежно від того до яких фракцій чи політичних сил вони належать, повинна бути спрямована не тільки на участь в розподілі бюджетних коштів, а і на пошук варіантів наповнення міського бюджету.
На даний момент в місті реалізація масштабних проектів комунальної сфери, розвитку інфраструктури, житлового будівництва, створення об'єктів соціальної сфери, неможлива без впровадження механізмів державно-приватного партнерства. Бюджет міста Знам’янки не в змозі забезпечити виконання подібних проектів. Тому на сьогоднішній день, вважаю за необхідне, сконцентрувати свою депутатську діяльність на питаннях пошуку варіантів вирішення комунальних питань та наповнення міського бюджету. Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегувати право управління. Маю намір продовжувати вирішення нагальних проблем в моєму мікрорайоні і сподіваюся на подальшу співпрацю з органами самоорганізації населення, органами місцевого самоврядування, представниками депутатського корпусу».Кировоград: новости и сайты