Середа, 12.06.2024, 19:59
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Депутати звітують


Річні звіти депутатів        12 жовтня 2011 року у приміщенні школи №4 м.Знам’янка відбулася перша частини звітів перед виборцями депутатів Знам’янської міської ради від Партії регіонів             Віталія Гавриловича Мамалата (округу №3) та Олега Савелійовича Антоненка (округ №4).
Звітуючи перед громадою Мамалат В.Г. наголосив, що основними напрямками роботи були і залишаються питання виконання звернення виборців округу та не бути байдужим до проблем жителів. За період його роботи на окрузі вдалося зробити наступне: проведено грейдерування вулиць Селянської та Островського; проведена заміна лінії електромереж по провулку Шкільному; вирішено питання по освітленню вулиці Московська; обладнана зупинка по вул.Островського.
Громадяни порушували перед депутатом багато наболілих запитань, на які надавалась відповідь, а також порушувалось питання відкриття аптечного пункту в районі кінотеатру «Україна». Віталій Гаврилович наголосив на тому, що те, що не вдалося зробити планується зробити найближчим часом, а це ремонт дороги від кафе «Южне» до вул.Петровського, освітлення вулиці Островського, відновлення лінії провідного радіо та інше. Мамалат В.Г. подякував мешканцям свого округу за підтримку та порозуміння у співпраці, що тільки спільні зусилля приведуть до успіху, а це користь територіальної громади і нашому місту.

        Затим звітував депутат Знам’янської міської ради Антоненко О.С.
У своєму звіті Антоненко О.С. керувався законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад». Постійно підтримував зв’язок з виборцями через квартальні комітети. Брав участь у виконанні рішень міської ради, доручень виборців, вивчав громадську думку, потреби територіальної громади, інформував про них міську раду. За період з листопада 2010 року по жовтень 2011 року вдалося виконати: відновлення вуличного освітлення вулиць 8 Березня, Примакова, Комарова, Назарова, Шмідта, 1,2,3 Робітнича; грейдерування вулиць та провулків округу; підсипка щебенем вулиці Комарова, Примакова, 8 Березня біля ЗОШ №4; установка люків на колодязі водопостачання. Під час зустрічі з виборцями Олег Савелійович зазначив, що не все вдалося вирішити, а вирішувати треба чимало. Зокрема це: відновлення освітлення вулиць 4,5,6,7,8 Робітничих, Ульянівської, Осадчого; ремонт дорожнього покриття вулиці Осадчого; прочистка стічних люків від вулиці Осадчого до «Копанки»; ремонт дорожнього покриття дороги на кладовище «Брайко» та ряд інших проблем, які необхідно вирішувати. Мешканці округу №4 подякували Антоненку О.С. за допомогу і сподівання на подальшу співпрацю.

           Друга частина звітів перед виборцями депутатів міської ради відбулася 15 жовтня 2011 року у приміщенні ЗОШ №3.

         Звіт депутата міської ради виборчого округу №6 Постики С.М.
Інформуючи мешканців округу Сергій Миколайович зауважив на тому, що ідучи на передвиборчу компанію він зобов’язався вирішити проблемні питання свого округу, і дотримав своє слово. Мешканці вулиці Петровського, які проживають від тунелю в бік інтернату вдячні Постиці С.М. за освітлення, що з’явилося нещодавно завдяки йому. За рік каденції встиг вирішити питання ремонту колодязя по вул.Польовій, перевірити стан води на принадність її до споживання у колодязях по вул.Петровського, Польовій, Жуковського, забезпечив грейдерування вулиць та провулків округу.

           Звіт депутата міської ради виборчого округу №11 Калюжного В.Ф.
З повагою і вдячністю відгукуються виборці про діяльність депутата Калюжного В.Ф. За період своєї роботи Володимир Федорович зробив чимало. Відремонтовано каналізаційні мережі у підвалах будинків №40 по вул.Маяковського, буд. №122 по вул.Фрунзе; частково відремонтовану дах буд. №122 по вул.Фрунзе, відновлено цоколь і відмостку будинку №40 по вул.Маяковського; проведено капітальний ремонт ліфтів буд. №91 та №122 по вул.Фрунзе; регулярно відновлювалося освітлення будинків і вулиць округу там де це можливо. Зроблено чимало, але ще більше треба зробити. На жаль дуже мало коштів у міському бюджеті. Володимир Федорович закликав мешканців до створення ОСББ. На його думку це найкраще рішення вирішення комунальних питань. Міська влада і я особисто робимо і будемо робити надалі все від нас залежне, по мірі сил і можливості для виконання ваших наказів, звернень і побажань, щоб покращити наше місто і зокрема округ.

         Депутат Знам’янської міської ради Корнієнко С.В. прозвітував перед виборцями про результати розгляду питань, які він порушував у своїх депутатських запитах і звернення. Це ремонт під’їздів, дахів, каналізаційних мереж, освітлення прибудинкових територій, про придбання малозабезпеченим громадянам приладів опалення, про соціальний захист «дітей війни», про боротьбу з бродячими тваринами. А також мешканці висловили побажання про озеленення привокзального масиву за їх активної участі.
Сергій Вікторович зазначив: попри проблеми, Партія регіонів відстоювала і надалі відстоюватиме інтереси громади.


Звітували 15 жовтня 2011 року у приміщені міського палацу культури депутати Маковій Л.М., Качанов І.О., Іванов Р.П.Маковію Леоніду Михайловичу депутату міської ради виборчого округу №19 було про що звітувати перед виборцями, завдяки йому продовжено маршрут міського автобуса №3 до вул.Урожайної, здійснено грейдерування вулиць округу, відремонтовано дорогу по вул.Скирди, вирішується питання по відновленню освітлення в районі вул.Партизанської та вул.Скирди.

Основним кредом депутата виборчого округу №14 Качанова Ігоря Олексійовича залишається «Допоможи тим, хто найбільше потребує допомоги». Шефство над учасниками бойових дій, надання їм посильної допомоги по покращенню побутових умов в центрі уваги депутата. Завдяки співпраці з комунальними підприємствами вдалося вирішити багато питань, порушених у зверненнях виборців це – ремонт житла, освітлення під’їздів, грейдерування дороги вулиць 30 років ВЛКСМ, Лебедя, Свердлова, ремонт лавочок та інше.

Іванов Руслан Петрович – депутат міської ради виборчого округу №16. За період своєї депутатської роботи на окрузі та тісної співпраці з головами будинкових комітетів Руслану Петровичу вдалося зробити чимало. В основному вирішувалися питання, які стосувалися ремонту дахів, підвального приміщення, заміна каналізаційних і водопровідних систем та інше. Багато питань ще залишається не вирішеними, але ми будемо намагатися їх вирішувати по мірі їх надходження.

Заключна частина звітів депутатів перед громадою відбулася у приміщені ЗОШ №1 м.Знам’янка 19 жовтня 2011 року.
На сходах громадян звітували депутати Знам’янської міської ради Коленченко Н.І. та Корж Н.Б.

Надія Іванівна Коленченко вважає, що робота депутата на окрузі - це повсякденна, щогодинна робота, адже в багатьох випадках тільки депутат може донести до влади найбільш гострі проблеми округу та домагатися їх вирішення. Південна сторона міста – це суцільні проблеми, які не вирішувалися роками, але нинішнього року є певні зрушення і є підстави сподіватися, що за період каденції матимемо освітлені, засипані і від грейдеровані вулиці, доглянутий парк Шевченка, замінено вікна у школі №1 та інше.
Що зроблено? Спільно з педагогічним колективом та батьківським комітетом школи №1 вирішено питання зміни котла, будівництво внутрішнього туалету, збереження парку, його очистка від смітників. Засипано та відгрейдеровано вулиці Черняховського, Челюскіна, Набережну. За депутатським запитом проводиться освітлення вул.Р.Люксембург За ініціативи депутата, організації роботи Т.Васильєвої, мешканцями зібрано на освітлення вул.Черняховського 1200 гривень. Тільки спільними зусиллями і повсякденною працею ми зможемо досягти успіху у вирішені цих питань.

Звітувала про свою роботу депутат міської ради виборчого округу №1 Корж Наталія Борисівна. На сходах громадяни порушували різні питання. Серед найбільш важливих – приведення до належного вигляду парку імені Шевченка, поліпшення співпраці з міськрайонним відділом внутрішніх справ, відкриття аптеки, аварійний стан приміщення колишньої пошти, просідання вулиці під опорою, небезпечний сухостій біля школи, продовження маршруту автобуса до провулка Миру і Б.Хмельницького, встановлення знака «Пішохідний перехід» на проїжджій вулиці у напрямку школи та багато іншого.
Мешканці від вулиці Галочкіна подякували команді за зустріч.


ЗВІТ
депутата міської ради від виборчого округу №17
Ільченка Едуарда Дмитровича
про виконання наказів виборців під гаслом «Один рік при владі»12         Ідучи на балотування кандидатом у депутати Знам’янської міської ради я чітко усвідомлював про ту напружену та відповідальну місію, яку я беру на себе.
Пройшов рік, як я являюся депутатом міської ради і звітую про роботу, яку я виконав та продовжую виконувати за цей період.
Я хочу наголосити, що основними напрямками роботи були і залишаються такі передвиборчі питання: перетворення нашого мікрорайону в один із кращих та охайних регіонів міста, закінчення ремонту очисних споруд та колектора по вул.Жовтневій (за парком), реалізація питання спорудження дитячого та спортивного майданчиків у місцях найзручніших для мешканців дільниць, ремонт тротуарів по проспекту ВЛКСМ.
Такі основні напрямки роботи були розроблені та взяті на озброєння мною для виконання наказів виборців. Безумовно ці зобов’язання містять у собі не тільки соціальний, але й фінансовий аспекти, які необхідно вирішувати з командою однодумців, міською владою, органами самоврядування, виборців дільниць. Необхідно відзначити, що частка цих робіт завдяки спільним зусиллям наполегливості, постійного контролю вдалося вирішити. Але ті роботи, які потребують фінансових затрат вирішити не вдалося. Тому, мною подані депутатські запити на включення до плану робіт на 2012 рік по житлово-експлуатаційній конторі №1 ремонт дахів будинку №7 по вул.Трудовій та будинку №12 по вул.Жовтневій. Я буду контролювати, щоб виконання даних робіт було включено в план роботи ЖЕК №1. Спільно з членами громадської організації «Молоді регіони України» виконані роботи по відбудові дитячого спортивного майданчика біля будинку №18 по вул.Жовтневій та будинку №9 по вул.Гагаріна. Ми двічі приймали участь у наданні допомоги міській ветеранській організації – прибиранні галявини «Ветеран», відремонтували пошкоджені столи та лавки. На черзі виконання робіт по впорядкуванню спортивного майданчика біля будинку №7 по вул.Трудовій. При проведенні загальноміських заходів по відзначенню Дня перемоги було організовано відвідування учасників бойових дій та ветеранів ВВв. Мною надавалася практична допомога, як в місті, так і в смт.Знам’янка Друга по їх відвідуванню, вручення привітальних листівок та продуктових наборів. Всі заходи, які проводить міська організація Партії регіонів, а їх за рік було проведено біля 50, також відбулася при моїй особистій участі.
У рамках проведення акції «Зірка пам’яті» нашим учасникам бойових дій, ветеранам ВВв Ніклонському Г.М., Юрченку С.Д., Кудіній О.М. та Федорову В.А. були здійснені ремонтні роботи, проведена передплата на газети «Знам’янські вісті», «Новини Кіровоградщини» на цей рік, а також надана інша необхідна допомога. Зроблено чимало, але самокритично необхідно відзначити, що за цей рік не все вдалося реалізувати та виконати. Є проблеми у мешканців вул.Свердлова, Партизанській, проспекту ВЛКСМ по ремонту каналізаційних систем, відбудові тротуарів. По них я не раз звертався до органів міської влади, комунальних підприємств, але результатів немає, тому їх виконання буду тримати на контролі.
Я постійно підтримую тісний зв’язлк із головами квартальних комітетів Ніколаєвим П.А., Демченко Є.Б., старшими будинків Івановою Н.В., Охрименко С.В. При зустрічі з ними, крім своєчасної сплати за комунальні послуги, ми намагаємося переконати платників, що ці кошти ідуть на ремонт їхніх будинків. Порушував питання перед боржниками будинку №7 по вул.Трудовій по оплаті за комунальні послуги.
Такими методами та формами роботи ми проблему не вирішимо, я вважаю необхідно діяти конструктивно, колегіально знаходити компромісні рішення. Це лише одна з багатьох невирішених проблем, яка існує на моєму окрузі. У своєму звіті я не намагався перекласти проблему соціального стану моїх виборців на інших. Я розумію, що тільки наполегливою, повсякденною працею ми зможемо досягти успіху у вирішенні цих проблем на окрузі.

 Я є  членом Президії міської організації ветеранів України. Відповідно до покладених на  мене обов’язків   організовую і здійснюю поховання учасників бойових дій, ветеранів ВВв, інвалідів згідно вимог та положень Збройних Сил України.

 Також   очолюю громадську приймальню народного депутата України О.Й.Єдіна. За короткий проміжок часу до громадської приймальні звернулися більше 1000 громадян, мешканців міста та району. Більшість заявників отримали кваліфіковану відповідь.

 Завдяки моїй наполегливості  та за участю з КП «Шляховик» у 2012 році виборцям округу №17 подарували світло по вулиці Павлова. Готується кошторисна документація по встановленню освітлення по провулку Павлова (професійний ліцей №3).
У зв’язку із тяжкими погодними умовами на окрузі проводилися роботи по розчистці від снігу вулиць та пішохідних доріжок, розчистка під’їздів до сміттєвих майданчиків.

 Так, як міськвиконкомом планується озеленення міста,  я разом із міською молодіжною організацією «Союз молоді регіонів України» проводили акцію по збору насіння чорнобривців якими планується озеленити наше місто.Звіт
депутата Кіровоградської обласної ради
Джулая Володимира Олександровича
 


12         Я, як депутат обласної ради за рік роботи в її складі не пропустив жодного сесійного засідання.
Як заступник голови постійної комісії з питань праці, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів брав участь у її роботі, за винятком одного засідання у вересні 2011 року так, як перебував у відпустці за межами області.
Як депутат обласної ради брав участь у:
- роботі постійних комісій і сесій Знам’янської міської ради;
- зборах трудового колективу обласної бальнеологічної лікарні;
- більшості загальноміських заходів (День Перемоги, День міста, професійні свята, конференції);
- загальноміських суботниках.
Сприяв розробці проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт і реконструкцію об’єктів соціальної сфери та їх виконанню на виборчому окрузі.
Так в 2011 році було виконано проекти:
- заміни вінок на енергозберігаючі в ЗОШ №7 та ДНЗ №4 м.Знам’янка;
- реконструкції системи теплопостачання ЗОШ №6 смт.Знам’янка Друга.
Також для ЗОШ №1 міста Знам’янка і ЗОШ №6 смт.Знам’янка Друга було придбано нові опалювальні котли.
Усі кошти округу підключено до мережі «Інтернет». В листопаді в рамках програми «Шкільна парта» для трьох класів ЗОШ №1 міста буде придбано нові парти. До кінця року буде впроваджено два проекти по реконструкції системи освітлення вулиць міста й селища, вартість біля 300 тис.грн.
Проводжу особистий прийом громадян. Основні питання виборців – надання матеріальної допомоги. У 2011 році її було надано за рахунок коштів:
- обласного бюджету 15 громадянам на суму 2,776 тис.грн.;
- міського бюджету 193 громадянам на суму 26,2 тис.грн.
Надавав благодійну допомогу окремим громадянам за рахунок власних коштів орієнтовно на загальну суму біля 1 тис.грн.
Відповідно до графіка проведення сходів громадян звітував перед виборцями західного мікрорайону південної частини міста в приміщені ЗОШ №4 – 12.10.11р., ЗОШ №1 – 19.10.11р.
Дату проведення сходів громадян в селищі Знам’янка, селищною радою, поки не визначено.
Як депутат і посадова особа співпрацюю з обласною ТРК, міською газетою «Знам’янські вісті» та обласною газетою «21 канал».


В.Джулай
20.10.11р.З В І Т

 депутата міської ради

( голови  постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища )

    Качанова Ігоря Олексійовича

12          Протягом 2010-2011 років постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища здійснювала свої повноваження в межах, передбачених чинним законодавством, зокрема Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
До складу постійної комісії входять вісім депутатів міської ради: І.Качанов, О.Ковбасюк, С.Клімова, Н.Адамович, Ю.Ковальчук, О.Луц, В.Калюжний, О.Філіпенко.
Всі депутати постійної комісії мають значний досвід роботи у сфері житлово-комунального господарства. Завжди ретельно вивчають всі питання, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії, часто висловлюють суттєві зауваження та вносять пропозиції.
Активну участь у роботі постійної комісії беруть депутати міської ради С.Клімова, Н.Адамович, В.Калюжний, О.Філіпенко, О.Луц. На жаль член комісії депутат міської ради Б.Ковальчук не приймає участь в роботі постійної комісії, тому відповідно не може вносити свої пропозиції та зауваження до важливих питань життєдіяльності міста.
Станом на 15 лютого 2012 року з початку скликання проведено 18 засідань постійних комісій міської ради. Розглянуто 73 питання, з яких прийнято відповідні рішення.
Протягом звітного періоду члени комісії приділяли особливу увагу питанням, що стосуються формування та виконання міського бюджету у галузі житлово-комунального господарства.
На засіданні постійної комісії значна увага приділялася питанням водозабезпечення населення міста, зокрема роботі об’єктів житлово-комунального
господарства в осінньо-зимовий період, їх забезпеченню енергоносіями тощо. А також розглядалося питання реорганізації Знам’янського міського виробничого управління водо каналізаційного господарства шляхом приєднання до обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград».
На даний час на контролі постійної комісії перебуває ряд міських програм:
- програма охорони навколишнього природного середовища м.Знам’янка на 2011-2013 роки;
- програма завершення переходу міста на автономні системи опалення на 2011-2014 роки;
- комплексна програма реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста Знам’янка на 2011-2015 роки;
- Міська програма по поводженню з твердими побутовими відходами у м.Знам’янка на 2009-2013 роки;
- Міська програма «Питна вода м.Знам’янка» на 2008-2020 роки.
Комісія має на своєму рахунку немало корисних справ та прийнятих рішень.
У своїй подальшій діяльності постійна комісія буде докладати максимум зусиль для організації роботи міської ради в межах чинного законодавства.


Звіт
депутата Знам’янської міської ради виборчого округу №12

Бойко   Світлани  Василівни12         Була обрана депутатом Знам’янської міської ради за мажоритарною системою по виборчому округу №12 (будинки №75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 по вул. Фрунзе; будинки №22, 24, 26, 27, 32 по вул.Київській; будинок №1 по вул. Некрасова; будинок №3, 16 по вул. Суворова; будинки від №8, 10, 18, 20, 27 по вул. Дзержинського; будинки №36, 38 та приватні будинки від №1 по №88 по вул. Маяковського; приватні будинки по вул. Київській; приватні будинки по пров. Лермонтова, провулки Суворова, Щербакова, Кутузова, Чернишевського, Добролюбова, Некрасова, Толстого, Пилипа Орлика).
У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Знам’янської міської ради, Положенням «Про постійні комісії», а також всіма силами намагаюся бути потрібною громаді та виконувати свої функції депутата.
Була обрана секретарем постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Комісія працює згідно з планом роботи та графіком засідань.
За звітний період було проведено 17 засідань комісії, на яких було розглянуто понад 300 питань.
За підтримки колег-депутатів міської ради Маковія Л.М., Бодні М.А., Постики С.М, Ковбасюка О.М. вдалося вирішити багато питань, порушених у зверненнях виборців. Це - відсипана частина прибудинкової території буд. №1 по вул. Некрасова з метою водовідведення; засипані дрібні виїмки у подвір’ях будинків №87,85,83 по вул. Фрунзе та буд. №16 по вул. Суворова; зроблена відмостка північної частини будинку №1 по вул. Некрасова; відновлено освітлення провулку Щербакова; встановлені люки по місцю їх відсутності.
Звичайно, є такі питання, які дуже складно вирішити. Це стосується ремонту тротуару по центральній частині вулиці Фрунзе від будинку №79 до будинку №87. Частково біля будинку №79 роботи виконані, але завершення робіт залишається на контролі.
Але кілька важливих для людей проблем, розв’язати таки вдалося:
- за рахунок бюджетних коштів виконані роботи з капітального ремонту даху будинків №85 та №87 по вул. Фрунзе;
- в першому кварталі 2012 року буде відновлено вуличне освітлення вулиці Маяковського (для цього виділені кошти з місцевого бюджету).
Дуже дякую колегам-депутатам за підтримку, а також заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрію Анатолійовичу Заруцькому та керівнику КП «Шляховик» Любові Олександрівні Лаптєвій, завдячуючи їм вдалося досягти певних результатів.
Сподіваюся на підтримку керівного складу виконавчого органу, комунальних служб та самих мешканців, у майбутньому округ №12 може стати найкращим і безпроблемним.


 
12         8 травня напередодні 67-ої річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні над фашизмом депутат міської ради – С.Бойко привітала ветеранів війни на своєму окрузі №12. Вручила подарунки та вітальні листівки від народного депутата О.Єдіна, губернатора області С.Ларіна, міського голови І.Крижановського, голови міської організації ветеранів Г.Бабійчук. Від себе особисто подякувала за мирне небо, щасливе життя майбутніх поколінь, побажала міцного здоров’я, злагоди, добробуту в родинах.
На фото: депутат міської ради – Бойко С. і учасник бойових дій, в минулому підполковник міліції – Філіпоненко І.Л.
12         13 березня 2012 року відбулася зустріч депутата Знам’янської міської ради виборчого округу №12 Бойко Світлани Василівни з мешканцями будинків №1 по вул. Некрасова та №87 по вул. Фрунзе. На зустрічі була присутня голова будинкового комітету №6 Шведченко Ірина Вікторівна.
Світлана Василівна наголосила, що проведенню зустрічі спонукала аварійна ситуація каналізаційної системи, і в цьому є провина самих мешканці, які засмічують санвузли, що призводить до затоплення підвального приміщення.
Протягом 3-х днів кілька разів на день доводилось викликати спеціалістів комунального підприємства «Міська аварійна служба» для ліквідації аварійної ситуації.
Також на зустрічі розглядалося питання приведення під’їздів та прибудинкової території до належного санітарного стану. Була внесена пропозиція створити будинковий фонд для часткових нужд будинку №1 по вул.Некрасова.
Бойко С.В. прозвітувала про виконані депутатські звернення, звернення мешканців. Розповіла про вирішенні проблеми по місту за минулий рік, а також про подальші плани благоустрою округу. Від мешканців надійшли нові заяви щодо проблем , які є на теперішній час на прибудинковій території.
І на завершення зустрічі Світлана Василівна роз’яснила мешканцям суть реформи житлово-комунального господарства.
На закінчення побажала всім взаємопорозуміння, благополуччя в сім’ях та бережного ставлення до будинку та всього нашого міста.ЗВІТ
постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності
про діяльність у Знам’янській міській раді шостого скликання (голова Смик Олег Степанович)


Постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності утворена і обрана на другій сесії шостого скликання рішення міської ради від 10 листопада 2010 року №7 «Про утворення постійних комісій Знам’янської міської ради шостого скликання» у складі 5-ти депутатів міської ради.
Кожен із них за своїм місцем роботи, має дуже великий і відповідальний обсяг роботи, проте знаходять час і можливість брати участь у засіданнях комісії та сесіях міської ради, виконуючи відповідні доручення.
Всі члени постійної комісії відповідально та уважно відносяться до своїх депутатських обов`язків, беруть активну участь у роботі постійної комісії.
Особливо відмітимо роботу депутатів Коленченко Н.І., Кузіна О.М., Корнієнка С.В., які беруть активну участь в обговоренні питань, що вносяться на її розгляд. Їх пропозиції та зауваження завжди актуальні та змістовні.
Свою роботу постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності організовує у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту міської ради, Положення про постійні комісії міської ради , а також інших законодавчих актів.
Постійна комісія приділяє особливу увагу роботі над проектами рішень міської ради. Напередодні кожного пленарного засідання нею розглядаються матеріали до питань, що вносяться на розгляд сесії міської ради, розробляються пропозиції та зауваження, готуються власні висновки.
З початку скликання відбулося 10 планових засідань комісії та 2 засідання позапланові, на яких розглянуто понад 100 питань і прийнято відповідні висновки та рекомендації.
Найголовніше, у чому полягає основне завдання діяльності постійної комісії – це вирішення питань діяльності безпосередньо міської ради та її органів.
У даний час на контролі у постійної комісії перебувають Програма правової освіти населення на 2011-2015 роки, Міська комплексна програма розвитку засобу масової інформації – редакції газети «Знам`янські вісті» у м.Знам`янка на 2009-2013 роки, Програма розвитку місцевого самоврядування м.Знам’янка на 2011-2015 роки.
Велика увага комісії приділяється розгляду питань, які стосуються організації роботи міської ради та депутатського корпусу. Серед них «Про затвердження Регламенту роботи Знам`янської міської ради», «Про внесення змін до Регламенту Знам`янської міської ради», «Про Положення про постійні комісії міської ради», «Про Положення про помічника-консультанта депутата міської ради» та інші.
Крім того, актуальними для постійної комісії в цілому та кожного депутата є також питання соціального захисту, соціально-економічного розвитку міста, соціального забезпечення зайнятості населення, особливо інвалідів, пенсіонерів, ветеранів, малозабезпечених верств населення, виплати заробітної плати, комунальних питань.
Крім роботи в комісії її члени проводять активну депутатську діяльність серед виборців. Вони проводять прийоми громадян, беруть участь у заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування в місті.
Комісія має на своєму рахунку немало корисних справ та прийнятих рішень. У своїй подальшій діяльності комісія буде докладати максимум зусиль для організації роботи міської ради в межах чинного законодавства.


ЗВІТ
постійної комісії з питань землекористування та будівництва
про діяльність у Знам’янській міській раді шостого скликання ( голова Савельєв Ігор Миколайович)


Протягом 2010-2011 років постійна комісія з питань землекористування та будівництва здійснювала свої повноваження в межах передбачених чинним законодавством, зокрема Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
За звітний період постійною комісією було проведено 12 планових засідань, підготовлено декілька альтернативних проектів рішень для розгляду на засіданнях ради.
У своїй роботі постійна комісія, як орган ради, основну увагу приділяла вивченню, попереднього розгляду, підготовці питань, які належать до її відання та відання міської ради, а також здійсненню контролю за належним виконанням рішень ради.
Згідно з ч.4 ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійна комісія за дорученням ради та за власною ініціативою розглядала проекти рішень, що виносилися на розгляд міської ради, вносила доповнення та пропозиції щодо проектів рішень. Зокрема, значна увага приділялася питанням приватизації присадибних ділянок для обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, будівництва гаражів та іншим питанням.
Ще одним важливим напрямком у роботі постійної комісії є здійснення контролю за виконанням рішень ради. У цілому на контролі постійної комісії перебуває 8 рішень міської ради та «Програма розвитку земельних відносин в м.Знам’янка на 2007-2015 роки».
У своїй роботі комісія співпрацювала з відділом архітектури та містобудування стосовно попереднього розгляду генерального плану м.Знам’янка. Комісією виявлено ряд недоліків, а також було рекомендовано врахувати пропозиції та доповнення щодо генерального плану міста.
Крім роботи в постійній комісії, члени проводять активну депутатську діяльність серед виборців: прийоми громадян, беруть участь у заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування в місті.
Хочу висловити вдячність за плідну та ефективну роботу, відповідальне ставлення до виконання депутатських обов’язків, за активну роботу в складі комісії депутатам Бодні Михайлу Анатолійович, Куцову Олександру Григоровичу, Галицькому Володимиру Юрійовичу, Білієнку Олександру Наумовичу.


 
Наступна

Кировоград: новости и сайты