Четвер, 25.07.2024, 18:42
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Депутати звітують

Звіт
депутата Знам’янської міської ради від партії «Фронт Змін»
Цирульнікова Юрія Митрофановича

Був обраний депутатом Знам’янської міської ради шостого скликання за партійними списками від політичної партії «Фронт змін». Увійшов до складу постійної комісії з питань споживчого ринку, підприємництва та правової політики.
За час роботи разом з колегами працював над проектами рішень, винесених на розгляд сесій міської ради. Серед питань, що перебувають на контролі у постійній комісії, - Міська програма реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів. Також на засіданнях постійної комісії протягом звітного періоду розглядались питання про хід виконання в 2010 році Міських програм «Правопорядок», розвитку дорожнього руху та його безпеки, питання про роботу дільничних інспекторів, стан забезпечення прав споживачів на ринках міста, про попередження насильства в сім’ї, про обмеження перебування у нічний час поза домівками неповнолітніх та інші.
У листопаді 2011 року у рамках проведення депутатами місцевих рад від ПП «Фронт змін» мобільної громадської приймальні звітував перед мешканцями Знам’янки про роботу в раді.
Крім того, провів особисті зустрічі із виборцями. У ході висловлених зауважень і пропозицій подав декілька депутатських звернень до органів місцевого самоврядування. Зокрема, про необхідність встановлення шляхового вказівника «Вокзал» біля школи-інтернату та освітлення автобусної зупинки біля лікарні відновлювального лікування. Станом на 1 січня 2012 року комунальним підприємством «Шляховик» відповідні роботи по цих зверненнях були виконані.
Також, реагуючи на звернення і прохання працівників міської бібліотеки №1 провів передплату для бібліотеки періодичних видань на суму більше 300 гривень.


ЗВІТ
постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я
та соціального захисту населення (голова В.Сиромятніков)


Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення утворена і обрана на другій сесії шостого скликання рішення міської ради від 10 листопада 2010 року №7 «Про утворення постійних комісій Знам’янської міської ради шостого скликання». До складу постійної комісії входять 8 депутатів міської ради. На першому засідання обрано заступником голови комісії Корж Раїсу Олександрівну, секретарем – Бойко Світлану Василівну. До своїх повноважень члени комісії відносяться добросовісно, виконують надані доручення. Комісія здійснює свою діяльність відповідно до планів роботи, затверджених на сесіях міської ради та вирішує поточні питання.
За звітний період комісією проведено 19 засідань, на яких прийнято 44 рішення.
У даний час на контролі у постійної комісії перебувають Міська програма «Вчитель»; Міська цільова програма «Шкільна парта»; Міська програма по оздоровленню та відпочинку дітей на 2009-2013 роки»; Міська цільова програма розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року»; Міська комплексна програма «Молодь Знам’янщини на 2009-2015 роки»; Міська цільова соціальна програма розвитку фізичної культури та спорту в м.Знам’янка на 2012-2016 роки»; Міська цільова програма розвитку дошкільної освіти на 2011-2015 роки»; Міська програма збереження історичної пам’яті про перемогу у Великій Вітчизняній війні на 2011-2020 роки». За результатами розгляду про стан виконання міських програм було внесено пропозиції на сесію міської ради та знято з контролю 4 програми термін дії яких завершився.
Засідання постійних комісій проходять змістовно, із залученням виконавців програм, вносяться пропозиції членами комісії, які враховуються у проектах рішень сесій.
У березні поточного року на засіданні комісії узгоджено питання та рекомендовано до розгляду на сесії міської ради щодо затвердження Міської програми з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності серед неповнолітніх на період до 2015 року.
Крім того, актуальними для постійної комісії в цілому та кожного депутата є також питання соціального захисту, соціально-економічного розвитку міста, соціального забезпечення зайнятості населення, особливо інвалідів, пенсіонерів, ветеранів, малозабезпечених верств населення, виплати заробітної плати, комунальних питань.
Крім роботи в комісії її члени проводять активну депутатську діяльність серед виборців. Вони проводять прийоми громадян, беруть участь у заходах, що проводяться органами місцевого самоврядування в місті.
Особливо можна відмітити роботу депутатів Бойко С.В., Силка В.П., Корж Р.О., які беруть активну участь в обговоренні питань, що вносяться на її розгляд. Їх пропозиції та зауваження завжди актуальні та змістовні. У своїй подальшій діяльності комісія буде докладати максимум зусиль для організації роботи міської ради в межах чинного законодавства.
Загалом роботу комісії вважати задовільною.
Інформація
про звіти депутатів Знам’янської міської ради шостого скликання
перед виборцями за 2012 рікВідповідно до ст.16 Закону «Про статус депутатів місцевих рад» депутати Знам’янської міської ради Наталія Борисівна Корж та Надія Іванівна Коленченко 27.09.2012 в ЗОШ №1 звітували про свою роботу перед виборцями.
Під час зустрічі обговорили вже виконані накази виборців. Найважливіше це відновлене зовнішнє освітлення на вулицях округу. Прибрано звалище у парку ім.Шевченка, придбано новий котел у школу, частково засипано вулиці Харківську, Челюскіна, Набережну. Депутатам дали оцінку депутатській діяльності та сформували доручення виборців для подальшої роботи.
У ході зустрічі були надані пропозиції та зауваження мешканців округів на адресу Знам’янської міської ради в особі депутатів та її виконавчих органів, а саме:
кожне нове будівництво в мікрорайонах може починатися тільки з обговорення з мешканцями відповідного мікрорайону; більше коштів виділяти з міського бюджету на грейдерування і відсипку вулиць. Мешканці мікрорайону дали доручення, щоб комунальна служба встановила мусорні баки по вулицях.
Щоб вирішувати проблеми округу Надія Іванівна об’єдналася з головами квартальних комітетів в одну команду, вони обмінюються досвідом, планують, допомагають один одному. Округ №2 відзначили, як кращий на загальноміських заходах, під час урочистих зібрань на відзначенні державних свят. Надія Іванівна подякувала за неспокій по відношенню до людей, великий вклад у роботу Вірі Середенко, Марії Білоус, Тетяні Васильєвій, Анжелі Браїм, Петру Швайці, Людмилі Керничній, Тетяні Постолатій. Окрема подяка і директорові школи №1 Наталії Солонько. За цей час нею зроблено такий шмат роботи, що не кожному і чоловікові під силу. Істотну допомогу надав депутат Леонід Маковій. Це те, що є у всіх єдина мета, щоб південна сторона міста не була другорядною територією, а задля цього є спільна робота всіх від квартального і депутата до міського голови, а отже необхідно ще працювати і працювати.


28.09.2012 року у приміщенні ЗОШ №4 депутат міської ради виборчого округу №3 В.Мамалат та депутат міської ради виборчого округу №4 О.Антоненко прозвітували про свою роботу перед виборцями.


Звітуючи перед громадою, В.Мамалат наголосив, що основними напрямками роботи були і залишаються питання виконання звернення виборців округу, та не бути байдужим до проблем жителів. За період його роботи на окрузі вдалося зробити наступне: проведена відсипка та вирівнювання перехрестя вулиць Селянської, Островського, Південної. Вирішено питання по освітленню вулиць Південної та Островського.
Віталій Гаврилович наголосив на тому, що те, що не вдалося зробити планується зробити найближчим часом. Подякував мешканцям свого округу за підтримку та порозуміння у співпраці, що тільки спільні зусилля приведуть до успіху, а це користь територіальної громади і нашому місту.

У своєму звіті
О.Антоненко керувався Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад». Постійно підтримував зв’язок з виборцями через квартальні комітети. Брав участь у виконанні рішень міської ради, доручень виборців, вивчав громадську думку, потреби територіальної громади, інформував про них міську раду. Вдалося виконати: ямковий ремонт вулиць Осадчого, Тельмана, будівництво туалету в приміщенні ЗОШ №4, будівництво асфальтованої площадки на території ЗОШ №4, відновлення вуличного освітлення. Триває робота над іншими проблемами, які стосуються актуальних питань життєдіяльності кварталу - це ремонт дорожнього покриття дороги на кладовище «Брайко», підсипка вулиці 1-Робітнича, ремонт дорожнього покриття на розі вулиць Р.Люксембург-Тельмана біля 1-ої Робітничої.
Підсумовуючи вищесказане, О.Антоненко наголосив на тому, що й надалі буде приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення міста.


29.09.2012 року депутати Знам’янської міської ради шостого скликання по виборчих округах Л.Суслов, І.Качанов, Е.Ільченко, О.Луц звітували перед виборцями у міському Палаці культури.
12         Леонід Григорович Суслов, депутат виборчого округу №18 проінформував громаду про роботу і заходи, які були виконані в 2012 році.
Необхідно відмітити, що в основу своїх головних напрямів роботи були і залишаються наступні передвиборчі питання і пропозиції:
- перетворення за допомогою спільних зусиль з громадою нашого мікрорайону в один із найкращих та охайних регіонів міста;
- встановлення дитячих та спортивних майданчиків у місцях найбільш зручніших для мешканців багатоповерхових будинків;
- освітлення прибудинкової території Чайковського мікрорайону багатоквартирних будинків;
- освітлення вулиць:
- Чайковського від вул.Гагаріна до вул.Дмитрівська;
- Партизанська від вул.Дмитрівська до вул.Гагаріна;
- Радянська від вул. Партизанська до вул. Жовтнева;
- ремонту ливньовки для стічних вод від вул.Радянської до вул.Дмитрівська через вулиці Пролетарську, Коцюбинського, перевулок Глінки;
- ремонт ливньового колектора на розі вул.Чайковської та Дмитрівської;
- відновлення асфальтного покриття по вул. Радянській.
Ці основні заходи були взяті на озброєння з ваших, виборці, наказів, порад, зауважень, пропозицій, які на мою думку реально відображають ті вимоги, котрі щоденно турбують та потребують постійної уваги. Необхідно відзначити, що завдяки спільним зусиллям з Вашої сторони, наполегливості та постійного контролю з моєї сторони, вдалося вирішити і це приємно відзначити, що разом з однопартійцями, міською владою, міською організацією Партії регіонів, активістами деякі питання та пропозиції, Ви надавали мені за цей період часу.
Я також намагався та буду намагатися при проведенні сесій міської ради, засідань постійно діючих комісій, інших дієвих заходів питання життєзабезпечення мешканців нашого мікрорайону постійно тримати на контролі та впливати на вирішення їх проблем. За цей період мною були подані та розглянуті 3 депутатських запитів, понад 280 звернень громадян із яких більшість вирішено. Це клопотання про внесення до плану капітального ремонту на 2013 рік ліній освітлення по вул.Чайковській та вул.Партизанській, облаштування сміттєвого майданчика на розі вул. Радянська та вул.Мусоргського, особиста допомога мешканцям вулиць Пролетарської, Жовтневої в упорядкуванні їх прибудинкових територій, своєчасний вивіз сміття та огородження сміттєвих майданчиків, з неодноразовими зверненнями до відповідних служб для вжиття заходів по покосу бур’янів, прибирання територій біля зупинок автобусів, особиста зустріч з виборцями по невідкладним та болючим для них проблемах.
Спільно з членами громадської огранізації "Молоді регіони України” був проведений цілий ряд заходів на галявині "Ветеран” в лісі, де її щорічно прибирали, ремонтували пошкоджені столи та лави. При проведені міських заходів по організації відвідувань учасників бойових дій, інвалідів та ветеранів ВВВ мною надавалась і надається дієва допомога як в місті, так і в районі, для вручення привітальних листівок та продуктових наборів. Тільки за цей період двічі на рік до дня Перемоги та відзначення людей поважного віку та ветеранів за моєю участю проведено біля 50 зустрічей. У рамках проведення акції "Зірка пам’яті”, ініціатором і засновником якої є голова ОДА, голова обласної організації Партії регіонів Ларін Сергій Миколайович, нашим учасникам бойових дій, ветеранам ВВВ та іншим поважним громадянам нашого міста були проведені необхідні ремонтні роботи в їх домівках, а також надана безкоштовна підписка на газету "Знам’янські вісті”, "Новини Кіровоградщини”, ‘‘Пенсійний Кур’єр”, а також інша необхідна для них допомога. Постійну увагу як депутат міської ради, надаю інвалідам ВВВ та учасникам бойових дій, людям похилого віку в вирішенні питань соціального захисту.
Так, як я являюсь керівником управління Пенсійного фонду України в місті Знам’янці та Знам’янському районі, який постійно надає кваліфікаційну юридичну, соціальну, інформаційну консультацію всім мешканцям як міста, так і району – за цей період на особистому прийомі побувало більше 5000 чол. І більшість питань та клопотань вирішено. Безумовно із-за браку коштів проблеми, які хвилюють наших громадян по наданню матеріальної допомоги на лікування, перерахунків призначених пенсій, та збільшення їх розмірів, проведення хірургічних втручань як дорослим так і дітям, інвалідів дитинства не вирішується в достатній мірі.
Взагалі виконано робіт чимало, але самокритично необхідно визнати, що за даний період не вдалося реалізувати ті проблемні питання, які потребують великих затрат. Для їх вирішення я не раз звертався до міської ради, до депутатів різних рівнів, керівників комунальних підприємств, інших структурних підрозділів, але результатів немає, то ці питання я тримаю весь час на контролі. Я також постійно спілкуюсь та маю тісний зв’язок з головами квартальних комітетів. При зустрічі з ними я крім питань своєчасної сплати за комунальні послуги, допомагаю в утриманні в належному стані прибудинкових територій, інші болючі для них питання та по можливості їх вирішую.
У своєму звіті я не намагався перекласти проблему соціального захисту наших виборців на інші структури, а конкретними по-дієвому спільними зусиллями вирішувати їх на користь мешканців міста. Я й надалі буду продовжувати плідну цілеспрямовану роботу по виконанню своїх передвиборчих зобов’язань, наказів та зауважень виборців дільниці з тим, щоб ті болючі та роками невирішені питання та проблеми були реалізовані на користь наших громадян.


Основним кредом депутата виборчого округу №14 Качанова Ігоря Олексійовича залишається «Допоможи тим, хто найбільше потребує допомоги».
12         Основні питання, які хвилюють людей – це соціально-побутові проблеми, а саме: якість доріг, засміченість територій, якість комунальних послуг та інше. Діяльність, як депутата Знам’янської міської ради спрямована на захист інтересів членів громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».
Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважає забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
І.Качанов проінформував присутніх про ті справи, які були вирішені за його сприяння, а саме: ремонт покрівлі частини будинку по вул.Луначарського,34; зроблено ремонт квартир №№33,34,35 по вул.Луначарського,34; виконано капітальний ремонт ліфтів буд. №34 по вул.Луначарського та Матросова,28; проводиться підсипка та грейдерування вул.Свердлова та вул.Дмитрвської. Систематично відвідує оселі учасників війни, громадян з важкими умовами проживання. По можливості надає допомогу різного характеру.
Підсумовуючи звіт, Ігор Олексійович подякував громаді за активну життєву позицію, небайдужість громади, виваженість у прийнятті рішень, і тільки наполегливою, повсякденною працею ми зможемо досягти успіху у вирішенні цих проблем на окрузі.

Ільченко Едуард Дмитрович, депутат виборчого округу №17,  
12         наголосив, що основними напрямками роботи були і залишаються такі передвиборчі питання: перетворення нашого мікрорайону в один із кращих та охайних регіонів міста, закінчення ремонту очисних споруд та колектора по вул.Жовтневій (за парком).
Моя діяльність, як депутата Знам’янської міської ради, спрямована на захист інтересів членів громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, відповідно до Конституції України, Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, Регламенту роботи ради.
За звітний період мною проведено більше 100 зустрічей з виборцями мого округу.
У рамках проведення акції «Зірка пам’яті», ініціатором і засновником якої є голова ОДА, голова обласної організації Партії регіонів Ларін Сергій Миколайович, нашим учасникам бойових дій, ветеранам ВВВ Ніклонському Г.М., Клевцову П.О., Кудіній О.М., Хомутову І.С., Голуб І.С., Федорову В.А. та іншим поважним громадянам нашого міста були проведені необхідні ремонтні роботи в їх домівках, а також передплачена газета «Знам’янські вісті», «Новини Кіровоградщини», а також інша необхідна для них допомога. Постійну увагу, як депутат міської ради, член президії міської ветеранської організації надаю при організації поховань інвалідів ВВВ та учасників бойових дій. Всі ці заходи проводяться згідно вимог та правил Статуту Збройних Сил Украйни і практично з відзначенням військових почестей та ритуалу.
Так, як я являюсь керівником громадської приймальні народного депутата України Єдіна О.Й., яка постійно надає кваліфіковану юридичну, соціальну, інформаційну консультацію всім мешканцям, як міста, так і району – за цей період її відвідали більше 2000 чол. І більшість питань та клопотань вирішено. Безумовно із-за браку коштів проблеми, які хвилюють наших громадян по наданню матеріальної допомоги на лікування, проведення хірургічних втручань як дорослим, так і дітям-інвалідам дитинства, не вирішується в достатній мірі.
Взагалі виконано робіт чимало, але самокритично необхідно визнати, що за даний період не вдалося реалізувати ті проблемні питання, які потребують великих затрат. Для їх вирішення я не раз звертався до міської ради, до депутатів різних рівнів, керівників комунальних підприємств, інших структурних підрозділів, але результатів немає, то ці питання я тримаю весь час на контролі. Я також постійно спілкуюсь та маю тісний зв'язок з головами квартальних комітетів Демченко Є.Б., Ніколаєвим П.А., Козьменко Л.П., Івановою Л.В., Охріменко С.В. При зустрічі з ними я, крім питань своєчасної сплати за комунальні послуги, допомагаю в утриманні в належному стані прибудинкових територій, вирішую інші болючі для них питання та по можливості їх вирішую.
У своєму звіті я не намагався перекласти проблему соціального захисту наших виборців на інші структури, а конкретними, по-дієвому спільними зусиллями, вирішувати їх на користь мешканців міста. Я й надалі буду продовжувати плідну цілеспрямовану роботу по виконанню своїх передвиборчих зобов’язань, наказів та зауважень виборців округу з тим, щоб ті болючі та роками невирішені питання та проблеми були реалізовані на користь наших громадян.


Депутат Знам’янської міської ради виборчого округу №12 Світлана Бойко прозвітувала перед виборцями свого округу.
Підбиваючи підсумки роботи за рік, можна сказати, що моя депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями діяльності.
За звітний період депутатської роботи по округу було зроблено чимало роботи по благоустрою прибудинкових територій, поточних ремонтів у будинках, відновлення часткового освітлення дворових територій для того, щоб вважати мікрорайон більш охайним.
Протягом звітного періоду велася постійна робота по боротьбі з амброзією, опилювання аварійних дерев, вивезення гілок. Вівся жорстокий контроль над прибиранням прибудинкових смітників, закриття відкритих люків, встановлення сміттєвих урн. Зроблений капітальний ремонт у двох під’їздах будинку №79 по вул.Фрунзе, прогейдерований провулок Дзержинського до вулиці Будьонного, здійснений капітальний ремонт каналізаційної системи будинку №1 по вул.Некрасова, відремонтована електрична проводка у 1 під’їзді будинку №87 по вул.Фрунзе.
За відсутності коштів у міському бюджеті залишаються не вирішеними питання капітального ремонту каналізаційних систем у будинку №22 по вул.Київській та будинку №83 по вул.Фрунзе. Також у наступному році заплановано відновити тротуар по вулиці Фрунзе, яка є центральною частиною міста та заасфальтувати частково відновлений тротуар біля будинку №79 по вул.Фрунзе. У поточному році не виконаний депутатський запит по освітленню вулиці Маяковського, у зв’язку із недостатнім фінансуванням комунального підприємства «Шляховик».
Завдяки плідній співпраці з комунальними підприємства «Шляховик», міська аварійна служба, ЖЕК №1, міської влади, міської організації Партії регіонів вдається вирішувати наболілі проблеми мешканців.
Постійне спілкування з мешканцями нашого району та тісний зв’язок з головою квартального комітету, секретарями будинків дає змогу вчасно реагувати на звернення, які виникають у мешканців.
Хочу подякувати колегам-депутатам Л.Маковію, О.Ковбасюку, А.Кривенку за співпрацю у вирішенні даних питань.
Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що й надалі буду приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення міста. Набуваючи досвіду депутатської діяльності, я планую надалі брати ще активнішу участь в роботі ради та її органів і насамперед, працювати для своїх виборців.
Маю надію, що наступні роки моєї діяльності як депутата будуть не менш насиченими та плідними для мешканців мого округу.

Депутат Знам’янської міської ради виборчого округу №7 В.Хохлов прозвітував виборців про ситуацію з бюджетом міста, яка склалася на початку роботи скликання.
12         Володимир Хохлов звернувся до керівництва міста аварійного стану димаря будинку №12 по вул.Привокзальній. Завдяки керівникам міста були вишукані кошти і вирішена дана проблема.
Проблемне питання даху будинку №8 по вул.Привокзальній вирішено.
Володимир Миколайович порушував питання з приводу підвальних приміщень територій будинків, огорожі даху будинку №122 по вул.Фрунзе, ліквідації стихійної торгівлі біля будинку №2 по вул.Привокзальній.
Вирішено питання ліхтаря освітлення та заміни силового кабелю будинку №8 по вул.Привокзальній.
Набуваючи досвіду депутатської діяльності, я планую надалі брати ще активнішу участь в роботі ради та її органів, і насамперед, працювати для своїх виборців.
Депутат Знам’янської міської ради виборчого округу №8 В.Бойко.

12         У своїй діяльності та роботі депутатського корпусу керуюсь Конституцією Ук¬раїни, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про статус депутатів місцевих рад", регламентом роботи Знам’янської міської ради, іншими нормативно-правовим актами, що визначають діяльність депутата міської ради.
Обраний секретарем постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста. За час депутатської діяльності у міській раді відвідував всі засідання сесій, засідання постійних комісій.
Намагаючись, як депутат, по можливості відгукнутися на звернення мешканців, надати запитувану допомогу, або, принаймні, порадити, де можна таку допомогу отримати.
В загалі на моєму окрузі практично половина будинків ОСББ. Своїми силами мешканці утримують територію, ремонтують підвали, дахи. Зроблено капітальний ремонту будинку №11 по вул.Привокзальній. За проханням мешканців будинку №11 вулиці Привокзальної буде відновлено лавочки та столики біля під’їздів. Залишається не вирішеним питання освітлення будинків №7 та №9 вул.Привокзальної, але найближчим часом це питання буде вирішено.
Набуваючи досвіду депутатської діяльності, я планую надалі брати ще активнішу участь в роботі ради та її органів і, насамперед, працювати для своїх земляків-виборців.

Кировоград: новости и сайты