Вівторок, 23.07.2024, 00:18
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Діяч культури та мистецтва року»

«Діяч культури та мистецтва року»
1. Булах Раїса Валентинівна–викладач по фаху домри та гітари, керівник оркестру народних інструментів Знам’янської дитячої музичної школи ім..М.В.Лисенка
2. Половко Валентина Анатоліївна – керівник художньої самодіяльності локомотивного депо м.Знам’янка
3. Сорокіна Варвара Миколаївна – пенсіонер, учасник народного аматорського колективу «Джерело»
4. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 1868

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Булах Раїса Валентинівна (19 лютого1962 р.н.) – викладач по фаху домри та гітари. Керівник оркестру народних інструментів Знам’янської дитячої музичної школи ім. М.В.Лисенка. 
Раїса Валентинівна працює викладачем по класу народних інструментів в Знам‘янській ДМШ ім. М.В. Лисенка з 1981р. За час роботи виявила високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості. Зарекомендувала себе здібним, творчим педагогом, який вкладає у справу навчання та виховання юних музикантів всі свої педагогічні знання та вміння, навички та творчі здібності і викладацьку майстерність.
Більше 20-ти років викладач є керівником оркестру народних інструментів, який являється активним учасником міських та обласних заходів, є неодноразовим переможцем різноманітних конкурсів. Зокрема: 2015 рік - переможець XXIV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» в номінації «Кращий музичний супровід», 2016 рік - на обласному конкурсі виконавської майстерності «Паросток» оркестр народних інструментів отримав диплом ІІІ-го ступеня.
Учні викладача Булах Р.В. - в числі кращих студентів вищих навчальних закладів освіти та культури України: Кіровоградське музичне училище, Олександрійське училище культури, Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, Національна музична академія України ім.П.І.Чайковського, Київський національний університет культури і мистецтва, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка.

Половко Валентина Анатоліївна (23 грудня 1946 р.н.) – керівник художньої самодіяльності локомотивного депо м.Знам’янка.
За час роботи керівником художньої самодіяльності локомотивного депо м.Знам’янка з 01.02.1988 року Валентина Анатоліївна зарекомендувала себе творчим працівником з відчуттям високої відповідальності за доручену справу. Під її керівництвом створені і працюють гуртки художньої самодіяльності, які постійно виступають перед працівниками депо, мешканцями міста, району та області. У 1986 році Валентина Анатоліївна організувала міський клуб «Ветеран», який працює і зараз. Користується заслуженим авторитетом серед мешканців міста та колективу.
Нагороди: Дипломи І та ІІ ступенів на фестивалях та конкурсах як міста, так і області, Диплом за кращу жіночу роль у фільмі «Наш» (м.Запоріжжя), годинник від начальника Одеської залізниці.

Сорокіна Варвара Миколаївна (18 січня 1949 р.н.) – учасниця художньої самодіяльності локомотивного депо м.Знам’янка.
Варвара Миколаївна одна з перших учасниць, солістка народного аматорського хору «Джерело». Активно бере участь в концертах на підтримку воїнів АТО, в святкових та тематичних заходах.

Кировоград: новости и сайты