Субота, 13.07.2024, 03:21
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність громадської ради


Розпорядження міського голови від 14.01.2013 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій Знам’янського міськвиконкому з громадськістю на 2013 рік"РЕГЛАМЕНТ проведення установчих зборів по обранню громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради

 Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики   
12  Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела голова громадської ради Коленченко Н. І. У роботі громадської ради взяв участь міський голова Крижановський І.Б.

Головний спеціаліст відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян міськвиконкому О. Кондаурова проінформувала членів громадської ради про стан розгляду звернень громадян, які надійшли до виконавчого комітету протягом I півріччя поточного року. Повідомила, що до Глави держави в рамках проекту «Діалог з країною» звернулися 2 мешканки міста з питань надання роз’яснень щодо придбання житла на пільгових умовах одиноким матерям та про забезпечення санаторно-курортною путівкою. Звернення розглянуті в повному обсязі, заявникам надано вичерпні відповіді. О.Кондаурова також повідомила, що одним із важливих пріоритетів у роботі міської влади є розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу. Закон України «Про звернення громадян» регулює питання практичної реалізації громадянами України наданого їм Конституцією України права вносити в органи державної влади, об’єднання громадян відповідно до їх статуту пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі. Оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів. Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Протягом січня-червня 2013 року до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло 359 звернень громадян, що на 4 менше, порівняно з відповідним періодом 2012 року.
З них 287 звернень надійшло поштою, а 72 громадянина звернулось
на особистих та особистих виїзних прийомах. З них: 
- на особистих прийомах міського голови – 25 громадян
( у відповідний період 2012 року - 38 );
Через органи вищого рівня протягом звітного періоду надійшло 35 звернень громадян, що на 12 менше, порівняно з відповідним періодом 2012 року. З них:
- через ОДА –35;
Кількість колективних звернень протягом звітного періоду – 35 (у відповідний період 2012 року –39).
Кількість громадян, які звернулися – 937 ( у відповідний період 2012 року – 677).

«В.Янукович ставить питання про необхідність модернізації всієї системи роботи із зверненнями громадян у країні, її осучаснення, наближення до найкращих європейських стандартів», - сказала Олена Сергіївна.
Звертаючись до членів громадської ради, міський голова наголосив: «Президент України приділяє велику увагу налагодженню постійного діалогу між владою та кожним громадянином. Ретельно розглянути кожне проблемне звернення та забезпечити з боку влади належну допомогу людям з усіх їх звернень, – така вимога Президента України».
Голова громадської ради Коленченко Н.І. зазначила, що такий проект як «Діалог з країною» став можливістю перевірити, наскільки представники влади здатні вирішувати проблемні питання мешканців.
Розпочавши обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування, начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В., зауважив, що існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреби суспільства. Юрій Володимирович розповів, що протягом останніх кількох років це вже 4 спроба провести реформу місцевого самоврядування, яка уже давно на часі і потребує конкретних дій. Відзначив він також і головну ідею реформи, визначену Президентом України, що базується на самодостатності територій найперше в економічному плані.

 
12Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, яке провела голова громадської ради Коленченко Н. І. У роботі громадської ради взяв участь міський голова Крижановський І.Б.

Керівник комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна контора №1”Дегтяр Е.Г., головний економіст підприємства Горбенко В.В. проінформували членів громадської ради про тарифи комунального підприємства житлово-експлуатаційна контора №1 на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Повідомили, що рішенням виконавчого комітету міської ради від 28 березня 2013 року №150 «Про надання права на забезпечення належного утримання жилих та нежилих приміщень, будинків і споруд, комплексів будинків і споруд та утримання прибудинкової території, балансоутримувачем яких є комунальне підприємство «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1» для належного утримання та ремонту житлових будинків, з метою визначення відповідальних юридичних осіб за стан житлових будинків, передбачено, що мешканці будинків зобов’язані укласти договори на надання послуг з поточного ремонту будинків із спеціалізованими організаціями, тобто юридичними особами, що відповідно до законодавства мають повноваження надавати (виконувати) ці послуги (роботи). Повідомили, що на балансі КП «Знам’янська ЖЕК №1» перебувають 123 житлових будинків. Одним із законних вирішень всіх комунальних питань, що постають перед мешканцями будинків – є об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, створене у порядку, визначеному Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Про стан надання послуг населенню міста абонентським відділом Знам’янського підрозділу обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» розповіла начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міськвиконкому Лаптєва Л.О. 

Про якість питної води проінформувала начальник дільниці ОВКП «Дніпро-Кіровоград» Адамович Н.А. Надія Анатоліївна розповіла про етапи очистки води. Сказала, що якість питної води постійно контролюється лабораторією дільниці та СЕС. Питна вода у нашому місті відповідає стандартам та чинному законодавству.

Громадська рада вирішила рекомендувати керівництву міста провести розширене засідання громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради за участю голів, секретарів квартальних та будинкових комітетів, керівництва КП «Знам’янська ЖЕК №1», Знам’янського підрозділу обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» щодо роз’яснення питань укладення договорів на надання послуг з поточного ремонту будинків, надання послуг населенню міста абонентським відділом Знам’янського підрозділу обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград».   Голову громадської ради обрано!


12         На перше засідання громадської ради було винесене питання обрання керівного складу ради. Головою громадської ради обрано Коленченко Надію Іванівну – голову Знам’янської міської організації «Знам’янський прес-клуб», заступниками - Дудника Валерія Васильовича, голову міськрайонної громадської організації «Спілка учасників бойових дій та ветеранів військової служби», та Філіпову Світлану Миколаївну, координатора дитячо-молодіжної організації «Оберіг».
У своїй діяльності громадська рада керуватиметься Конституцією та законами України, указами Президента України, а також положенням про громадську раду. Основні завдання громадської ради визначені постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996. Серед визначених завдань - створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами. Рада здійснюватиме громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади, сприятиме врахуванню органом місцевого самоврядування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
До повноважень громадської ради входить виконання збору, узагальнення та подання інформації про пропозиції громадських організацій щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення. Діяльність ради також передбачає проведення публічних заходів по обговоренню актуальних питань розвитку міста, проведення семінарів, конференцій засідань за «круглим столом» та інших заходів.
Строк повноважень складу громадської ради - два роки. Відбулися установчі збори інститутів громадянського суспільства по формуванню громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради
 

12         Відбулися установчі збори інститутів громадянського суспільства по формуванню громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради. 
Голова громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради Коленченко Надія Іванівна прозвітувала про результати діяльності громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради.
Вона подякувала від імені громадської ради у складі 13 членів громадської ради міському голові Ігорю Борисовичу Крижановському за всебічну підтримку, безпосередню участь та допомогу у роботі ради, керуючій справами Наталі Тесленко, начальнику відділу внутрішньої політики Валентині Загородній.  
12          Зокрема, Н.Колєнченко доповіла, що «що активно співпрацювали з радою заступники міського голови, керівники, спеціалісти. Доповідачами на засіданнях неодноразово були перший заступник міського голови Володимир Джулай, секретар ради Андрій Тесленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Заруцький.  
12          Громадська рада працювала 2 роки, абсолютна більшість членів ради відвідували засідання, були активними, небайдужими, мали громадську, активну позицію, безкорисно служили громаді Знам’янки і сподіваюся, що їх оберуть до ради, яка працюватиме 2013-2015 рр.
Певною мірою Громадська рада при Знам’янському міськвиконкомі була своєрідним дзеркалом подій, які відбувалися у місті і державі, ми оперативно реагували, запрошували гостей до обговорення, рекомендували, загострювали увагу і таке інше.
 
12          Найрезонансніші та найбільш важливі питання, які розглядалися на засідання громадської ради: «Про громадські слухання щодо встановлення тарифів міською аварійною службою», «Обговорення Генерального плану міста», «Вивчення громадської думки – 1 рік перебування влади», «Про стан виконання міської програми «Центральний регіон-2015», «Про стан розвитку альтернативних форм господарювання у м.Знам’янці та переходу житлових будинків до створення ОСББ, «Про пенсійну реформу в Україні», «Про стан виконання вимог Положення про встановлення індивідуальних приладів опалення малозабезпеченим сім’ям та окремим громадянам за бюджетні кошти», «Про організацію вивчення громадської думки щодо розташування Міської дошки Пошани», «Обговорення Проекту Програми економічного і соціального розвитку міста на 2013 рік», «Підсумки проведеного міськвиконкомом анкетування «Співпраця з міською владою».
 
12          До ініціативної групи надійшли 13 заяв від інститутів громадянського суспільства для включення до складу громадської ради , 26 заяв про делегування представників інституту громадянського суспільства для участі в установчих зборах. До громадської ради шляхом рейтингового голосування обрано 13 членів ради:
Васильєву Тетяну Вікторівну,
Дудніка Валерія Васильовича,
Коленченко Надію Іванівну,
Корнієнка Сергія Вікторовича,
Клименко Наталію Миколаївну,
Котинську Тетяну Степанівну,
Мацка Володимира Васильовича,
Мацько Людмилу Анатоліївну,
Мазура Олександра Григоровича,
Стукаленка Олександра Миколайовича,
Таран Юлію Володимирівну,
Усаченко Інну Анатоліївну,
Філіпову Світлану Миколаївну.
 
12          Міський голова І.Крижановський подякував голові Коленченко Н.І.та членам громадської ради, які працювали у 2011-2012 роках   за активну роботу. Привітав членів новоствореної громадської ради, побажав активно працювати на користь територіальної громади міста.
 
12          

 

  
  
12         Члени громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради, обрані у січні цього року, зібралися на своє друге засідання. Вела його голова громадської ради Коленченко Надія Іванівна.
Оскільки одним із основних завдань громадської ради є сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики, органом місцевого самоврядування – під час прийняття власних розпорядчих документів, що стосуються інтересів територіальної громади, Н.Коленченко запропонувала членам ради підготувати та надати пропозиції до плану роботи на поточний рік, передбачивши розгляд найактуальніших питань життєдіяльності міста.
Відповідно до розпорядження міського голови розпочато підготовку проекту «Стратегії економічного і соціального розвитку міста Знам’янка на 2013-2020 роки». Із станом виконання даного розпорядження ознайомила членів громадської ради начальник управління економіки та власності міськвиконкому Нестеренко Лариса Володимирівна. Вона також проінформувала, що до складу робочої групи входить голова громадської ради при виконавчому комітеті Знам’янської міської ради Коленченко Надія Іванівна та звернулася до членів ради з проханням вносити свої пропозиції до проекту Стратегії. Перше засідання робочої групи відбудеться 21 лютого о 14.00 у залі засідань міськвиконкому.
 
12          Минув ще один рік діяльності виконавчого комітету міської ради 6-го скликання. Про його діяльність розповів членам громадської ради міський голова Крижановський Ігор Борисович. Він більш детально зупинився на виконанні міського бюджету, роботі житлово-комунального господарства, розвитку освітньої та культурної галузей, а також відповів на запитання.
За пропозицією члена громадської ради Мацка Володимира Васильовича присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять колишнього керівника нашого міста Переверзєва Бориса Геннадійовича, якому сьогодні виповнилося б 77 років.
Надали свої пропозиції та взяли активну участь у роботі члени громадської ради Мацко В.В., Коленченко Н.І., Дудник В.В., Філіпова С.М., Котинська Т.С.


   
 

Кировоград: новости и сайты