Неділя, 23.06.2024, 09:29
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Діяльність міських громадських організацій


Перелік міських громадських організацій та об’єднань,зареєстрованих у Знам’янському міськвиконкомі

Будні громадських організацій      
                
12 Відбулося чергове засідання президії міської організації ветеранів України під головуванням голови організації Г.О.Бабійчук за участі першого заступника міського голови Джулая В.О..

На засіданні президії розглядалися наступні питання :

про участь ветеранів у загальноміських заходах з нагоди святкування Дня міста;

про проведення святкової зустрічі ветеранів – колишніх керівників з керівництвом міста 30 липня 2013 року;
  • про підготовку пісенного фестивалю з нагоди відзначення Дня ветерана у вересні поточного року;

  • про участь у святкуванні 1025-річчяя Хрещення Київської Русі;

  • про підсумки огляду - конкурсу співпраці міської організації ветеранів з управлінням соціального захисту населення, територіальним центром, відділом культури та іншими структурними підрозділами міськвиконкому в липні 2013 року.
                     
12  
Гостро стояло питання наповнення міського благодійного фонду «Пенсіонер», як джерела для організації вирішення соціальних питань та організації дозвілля ветеранів міста та смт Знам’янка Друга.

По кожному з зазначених питань прийняті відповідні рішення ,члени президії отримали конкретні доручення по виконанню прийнятих рішень.
 

Проведено засідання круглого столу на тему :”Влада і бізнес – партнери”
 

 
12         З метою реалізації у місті завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, 1 липня 2013 року у залі засідань міськвиконкому, під головуванням міського голови Крижановського І.Б. проведено засідання круглого столу з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та представників міської Спілки підприємців на тему :”Влада і бізнес – партнери”. Під час наради було обговорено проблеми та перспективи розвитку малого та середнього бізнесу на території міста та пошук шляхів їх вирішення, поліпшення бізнес-клімату й створення сприятливих умов для надходження інвестицій і забезпечення прискореного економічного зростання. 
12         Міський голова зазначив, що з метою сприяння розвитку підприємництва у місті місцевою владою за останні 2,5 роки проведено реалізацію завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу , а саме:
- створено дозвільний центр; скорочено кількість видів діяльності й робіт, що вимагають одержання дозволів; спрощено процедури видачі ДДХ; зменшено часові та грошові витрати при одержанні ДД, збільшено перелік робіт (послуг), що можуть виконуватися на підставі заяви. За даний період дозвільним центром надано більш ніж 300 консультацій суб’єктам звернення, звернулося за наданням документів дозвільного характеру – 1400 осіб, видано документів ДХ – 1338, видано декларацій про готовність об’єктів до експлуатації – 27 СПД, надано містобудівних умов та обмежень громадської забудови земельних ділянок(об’єкти бізнесу) – 84, надано дозволів на перепланування -17.
З метою сприяння у отриманні ліцензій СПД для належного ведення бізнесу управлінням економічного розвитку за період 2011-2013р. видано 95 паспортів на об’єкти торгівлі, послуг та ресторанного господарства.
1 липня 2013 року розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради, - наголосив у своєму виступі Ігор Борисович.
Також запроваджено електронну державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб-підприємців та взаємний обмін інформацією між усіма учасниками державної реєстрації. Забезпечено єдиний підхід до розроблення й прийняття регуляторних актів, за даний період розроблено - 20 регуляторних актів, в тому числі що стосується сприянню у розвитку підприємницької діяльності – 9, діють на сьогоднішній день – 16 регуляторних актів.
За 1 півріччя 2013 року проведено три семінари-навчання з представниками місцевого бізнесу та контролюючими органами міста, а саме за участю – податкової інспекції, пожежної частини, Пенсійного фонду, центру зайнятості, СЕС, відділу земельних ресурсів, відділу соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, соцстраху від нещасних випадків. Взяли участь у семінарах 70 осіб-підприємців.
З метою реалізації заходів проекту „Купуй Кіровоградське” у місті діє мережа торгівельних об’єктів, які приймають участь у проекті „Купуй Кіровоградське” (23 об’єкти), де реалізується продукція місцевих товаровиробників та виробників області. З метою збільшення асортименту товарів місцевого виробництва у торгівельній мережі міста, доводиться інформація щодо учасників проекту „Купуй Кіровоградське” до керівників торгівельних підприємств та інших зацікавлених сторін для подальшої співпраці з товаровиробниками області, через сайт Знам’янської міської ради. У місті створено та діє 3 соціальні магазини та 1 відділ у яких можна придбати товари за соціальними цінами для незахищених категорій населення.
Наведено порядок та створено належні умови для ведення підприємницької діяльності на КП „Ринокторгсервіс”, проводиться постійна робота щодо: ліквідації стихійної торгівлі на вул. Привокзальна, 2 та приведення у відповідність санітарним нормам зовнішній вигляд та прилеглу територію торгівельних об’єктів міста – зазначив міський голова.Розглянуто  питання реалізації Закону України «Про громадські об’єднання»
 
12         Для тисяч діючих в Україні громадських організацій головною подією законотворчості 2012 року стало прийняття Верховною Радою нового Закону України «Про громадські об'єднання" від 22.03.2012 № 4572-VI, який введений в дію з 1 січня поточного року, і тоді ж втратив чинність діючий Закон «Про об'єднання громадян». Саме питанням реалізації Закону України «Про громадські об’єднання» приділена увага під час наради   керівників міських громадських організацій, що провів міський голова Крижановський Ігор Борисович. Начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Юрій Володимирович зупинився на основних положення закону, звернув увагу на нових підходах у реалізації права на свободу об’єднання у громадські організації та громадські спілки, утворення громадського об’єднання. Новий закон докорінно змінив правові та організаційні основи створення, діяльності, припинення громадських об'єднань. Всі діючі громадські організації будуть зобов'язані у п'ятирічний термін привести свої статути та діяльність у відповідність з новим законом.
 
12          Про приведення у відповідність до ст. 157 Податкового кодексу та Закону України «Про громадські об’єднання» статутних документів міських громадських організацій проінформувала лідерів громадських організацій начальник відділу юридичних осіб Знам’янської ОДПІ Григор’єва Людмила Миколаївна.
Головний спеціаліст реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції Котляров Анатолій Миколайович розповів про зміни в реєстраційних діях щодо легалізованих громадських організацій, які відбулися в зв’язку з введенням в дію Закону України «Про громадські об’єднання». З 1 січня відповідно до даного закону виконавчий комітет Знам’янської міської ради передав до реєстраційної служби Знам’янського міськрайонного управління юстиції реєстраційні справи зареєстрованих (легалізованих) виконавчим комітетом Знам’янської міської ради громадських організацій. Реєстраційні дії вчиняються реєстраційною службою Знам’янського міськрайонного управління юстиції.
12          Перший заступник міського голови Джулай Володимир Олександрович розповів присутнім про виконання плану соціально-економічного розвитку міста Знам’янки за 2012 рік та перспективи розвитку міста у 2013 році, відповів на численні запитання лідерів громадських організацій.   


 
12         
Дуже коротко про реєстрацію громадського об’єднання зі статусом юридичної особи


1 січня 2013 року вступив в дію Закон України «Про громадські об’єднання», який є базовим нормативним документом з питань створення, реєстрації, діяльності та припинення громадських об’єднань (далі – ГО), які за організаційно-правовою формою утворюються як громадська організація або громадська спілка:
- громадська організація – це ГО, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.
- громадська спілка - це ГО, засновниками якого є юридичні особи приватного права, а членами (учасниками) можуть бути юридичні особи приватного права та фізичні особи.

Основні позитивні зміни:
- мета (цілі) не обмежуються захистом інтересів лише членів організації;
- самостійне визначення території діяльності;
- право юридичних осіб бути засновниками та членами громадських спілок;
- скасовано контроль органів юстиції за відповідністю діяльності ГО його статуту.

Пункт 4 перехідних положень закону вказує, що перереєстрація ГО не потрібна, проте, до 01.01.2018 р. необхідно внести зміни до статутів для приведення у відповідність із новим законом. Реєстрація змін до статуту протягом цього строку є безоплатною, як і реєстрація новостворених громадських об’єднань. Підтвердження всеукраїнського статусу раніше зареєстрованими ГО із міжнародним або всеукраїнським статусом не вимагається. До 01.01.2018 р. місцеві осередки зі статусом юридичних осіб мають бути припинені, а їх майно передано головним організаціям.

Право на підприємницьку діяльність, що відповідає меті (цілям) ГО та сприяють їх досягненню, визнається за умови прямої згадки у статуті. Право на доходи від основної та неосновної діяльності визнано у Податковому кодексі (ст. 133 і 157).

Для реєстрації ГО зі статусом юридичної особи засновники подають:
- заяву, встановленої форми, яка підписується керівником і нотаріально посвідчується;
- примірник протоколу установчих зборів з додатком – реєстр учасників зборів;
- два примірники статуту;
- примірник відомостей про склад керівних органів (ПІБ, посада в керівному органі, дата народження, контактний телефон чи інший засіб зв’язку; додатково – письмова згода особи, яка не брала участі в установчих зборах);
- примірник реєстраційної картки (форма № 1).

Строки подання документів засновниками:
- документи на реєстрацію ГО подаються не пізніше 60 днів після дати установчих зборів (у випадку порушення указаного терміну ГО вважається таким, що не створено);
- документи, направлені на доопрацювання або залишені без розгляду органом реєстрації, подаються не пізніше шести місяців після одержання ГО відповідних рішень.

Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи може мати відокремлені підрозділи (філії і представництва), які утворюються за рішенням відповідного керівного органу ГО згідно зі статутом. Наявність у ГО відокремлених підрозділів у більшості адміністративно-територіальних одиниць, зазначених Конституцією України, дає право мати всеукраїнський статус, якщо ГО підтвердило такий статус у порядку, встановленому цим Законом

Прийняття рішень реєструючим органом про реєстрацію, відмову в реєстрації ГО, направлення документів на доопрацювання, або залишення документів без розгляду, а також підтвердження всеукраїнського статусу, становить сім робочих днів.


Традиційне проведення відкритого чемпіонату Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств

12         Вже традиційним стає проведення відкритого чемпіонату Кіровоградської області з військово – спортивних багатоборств на базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України. 20 квітня 2013 року ці змагання проводилися втретє.
Продемонструвати свої навички та помірятися вміннями могли вихованці навчальних закладів, військово – патріотичних клубів та об’єднань з м. Знам’янки (команди Знам’янського МСТК ТСОУ, Знам’янського ПТУ № 12, шкіл № 3 та № 6), м. Олександрії (команди ВПК «Захист» і ДГО «Фізкультурно – спортивний клуб «Школа розвідників») та гості з м. Жовтих Вод Дніпропетровської області (команда ВПК «Афган»). Юнаки радо вітали один одного, адже багато хто вже бачилися на минулорічних змаганнях. Новачкам було цікаво побувати у справжньому тиру, музеї афганської війни, на майданчику для варкауту, що створені в Знам’янському МСТК ТСО України.
Під час урочистого відкриття змагань привітали молодих спортсменів та побажали високих здобутків директор Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О., Знам’янський міський голова Крижановський І.Б., військовий комісар Знам’янсько – Олександрівського ОМВК Юзвенко Р.С., командир ІІІ загону спеціального призначення підполковник Неня Р.В.
А учасники з нетерпінням чекали початку першості. Хотілося перевірити свої сили, відчували відповідальність та настроєні були рішуче. Вагомості чемпіонату додавало й те, що суддівську команду складали незалежні судді з числа особового складу офіцерів ІІІ окремого полку спеціального призначення Кіровоградської в/ч А – 0680.
Всі дії команд учасників були чітко сплановані організаторами та суддями змагань. Кожен етап починався з докладу судді про прибуття та готовність команди. Передбачалися змагання у п’яти видах:
• збірка – розбірка автомата АК – 47 (суддя прапорщик Волков В.М.);
• зарядження магазину автомата АК – 47 (суддя підполковник Неня Р.В.);
• стрільба зі страйкбольного автомата (суддя мол.сержант Рабушенко В.В.);
• спортивне метання ножів (суддя ст. сержант Сабрика Е.Є);
• метання гранати (суддя майор Митрофанов І.Л.).
Метання гранати та стрільба з автомата були наближені до реальних бойових умов: у справжній солдатській касці, бронежилеті та муляжем гранати РГД – 5. Змагання оцінювалися за критеріями військової підготовки.
Найшвидше розібрав та зібрав автомат АК – 47 вихованець Знам’янського МСТК ТСОУ Гасленко Сергій. Кращим у зарядженні магазину автомата АК – 47 був учень Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. № 3 Філоненко Максим. Найточнішим під час спортивного метання ножів став Гончар Дмитро, учень Знам’янського ПТУ № 12. Дуже здивував і порадував усіх присутніх, – і суддів, і глядачів, і учасників,- учень Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. № 6 Кириленко Кирило. Цьому десятирічному хлопчаку вдалося перемогти своїх більш досвідчених та набагато старших суперників і стати першим у стрільбі зі страйкбольного автомата.
А от, рахуючи набрані бали для визначення команди – переможця, господарі не могли не порадіти. Адже можливість проводити постійні тренування на базі тиру Знам’янського МСТК ТСОУ дає свої результати. За підсумками всіх етапів змагань І командне місце виборола команда Знам’янського МСТК ТСОУ, яку тренував Мазур О.Г. На ІІ місці команда Знам’янського ПТУ №12, тренером якої був Кубрак Р.А. ІІІ командне місце посіла команда Знам’янської ЗШ І – ІІІ ст. №3, тренер Хандусенко А.Г. На ІV місці, як і минулого року, команда військово – патріотичного клубу «Афган», м. Жовті Води, під керівництвом Іщенка С.М.
Всі переможці були нагороджені грамотами Знам’янського МСТК ТСОУ, медалями, а команди–лідери – ще й кубками.
По завершенні змагань всіх бажаючих пригостили смачнючою гречаною кашею, звареною в польовій кухні, та гарячим чаєм. Це стало можливим завдяки спонсорській допомозі підприємця – знам’янчанина Лимаренка О.В.
Щиру подяку висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О. командиру військової частини А – 0680 полковнику Пікуліну Віталію Володимировичу за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді та оборонно – прикладних видів спорту в Кіровоградській області.


І.І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України


 

   

Кировоград: новости и сайты