Середа, 17.04.2024, 07:27
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Доступ до публічної інформації


Доступ до публічної інформації

Система обліку публічної інформації, яка є у володінні Знам'янського міськвиконкому

Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації

Вартість послуг на копіювання або друк документів, що подаються за запитом на інформацію

Розпорядження від 8 серпня 2011 р. № 150 "Про затвердження вартості послуг на копіювання або друк документів,що надаються за запитом на інформацію "

Відомості, щомістять конфедиційну інформацію виконавчого комітету Знам'янської міської ради, що є власністю держави


Розпорядження від 13 вересня 2011 р. № 175 "Про затвердження переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію виконавчого комітету Знам’янської міської ради, що є власністю держави"

З проектами рішень виконавчого комітету можна ознайомитись на веб-сайті Знам'янської міської ради у розділі "Міськвиконком"


Натисни тут

З проектами розпоряджень міського голови можна ознайомитись на веб-сайті Знам'янської міської ради у розділі "Міськвиконком"


Натисни тут

З проектами рішень Знам'янської міської ради можна ознайомитись на веб-сайті Знам'янської міської ради у розділі "Міська рада"

Натисни тут


Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно із Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Примітки:

1. Система обліку, що містить інформацію про документи, які перебувають у володінні міської ради та її виконавчих органів, розміщена на веб-сайті міської ради.

2. Запит може бути поданий: на поштову адресу міської ради: 27400, м.Знам’янка, вул.Жовтнева,19; на електронну адресу міської ради: mznam@ukr.net; телефаксом 2-38-55
3. Запит може бути поданий особисто до керівництва міської ради або відповідальної особи за доступ до публічної інформації, якою володіє розпорядник інформації (міська рада та її виконавчі органи), в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

4. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

5. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

6. У разі, коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

7. У разі, коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня надходження запиту.

8. Інформація на запит надається безоплатно.

9. У разі, коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат. Розмір витрат на надання інформації затверджується в установлено законом порядку виходячи з фактичних витрат.

10. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках: 1) розпорядник інформації (міська рада та її виконавчі органи) не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит; 2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом; 3) запитувач не оплатив фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 9 цих приміток; 4) не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п’ятою статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації”, а саме не зазначено: прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є); загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо); підпис і дату (за умови подання письмового запиту).


Відомості, зазначені у декларації посадових осіб за 2015 рік


Міський голова Філіпенко Сергій Іванович


Перший заступник міського голови Загородня Валентина Григорівна

Кировоград: новости и сайты