Субота, 13.04.2024, 22:04
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Фізична культура і спорт»

«Фізична культура і спорт»
1. Довгаленко Володимир Іванович – голова правління гандбольного клубу «Локомотив»
2. Гавришевський Євгеній Олександрович – директор Знам’янської КДЮСШ
3. Кошовий Сергій Миколайович – тренер – викладач з велоспорту Знам’янської КДЮСШ
4. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 329

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Довгаленко Володимир Іванович (8 серпня 1948 р.н.) – голова правління гандбольного клубу «Локомотив», пенсіонер.
Володимир Іванович приділяє велику увагу спортивному життю міста, вболіває за розвиток і досягнення гандбольного клубу «Локомотив». У 2016 році команда клубу приймала активну участь у Всеукраїнських змаганнях серед ветеранів та виборювала призові місця. Команда ГК «Локомотив» здобула перемоги у першості області та в обласній спартакіаді з гандболу, завдяки чому місто отримало певну кількість залікових очок.

Кошовий Сергій Миколайович (14 червня 1970 р.н.) – тренер-викладач з велоспорту Знам’янської КДЮСШ, кандидат у майстри спорту СРСР.
За період трудової діяльності в Знам’янській КДЮСШ Сергій Миколайович підготовив багато учнів, яким за результатами виконання нормативів були присвоєні спортивні звання та розряди, зокрема: «Майстер спорту України Міжнародного класу» - 1 чол., «Майстер спорту України» - 8 чол., «Кандидат в майстри спорту України» - 20 чол., спортсменів-розрядників – близько 200 чол.
Вихованець Сергія Миколайовича Андрій Хрипта брав участь у Чемпіонаті світу та Європи з велоспорту, де посідав четверті місця. Інші його вихованці ставали переможцями і призерами Міжнародних змагань, Чемпіонатів України та Першостей України з велоспорту.
Сергій Миколайович завжди ввічливий, люб’язний, із задоволенням ділиться своїм досвідом та дає корисні поради. Є ініціатором та організатором проведення Всеукраїнських змагань, які щорічно проходять в м. Знам’янка до Дня Перемоги та Дня міста. В цьому році такі змагання пройшли в нашому місті вже 20-й раз. Має високе почуття особистої відповідальності, авторитет і повагу серед вихованців і колег.
Обласною кваліфікаційною комісією Кошовому С.М. присвоєно вищу тренерську спортивну категорію з велоспорту.

Гавришевський Євгеній Олександрович (28 листопада 1979 р.н.) – директор Знам’янської КДЮСШ, кандидат у майстри спорту з гандболу, суддя з гандболу І категорії.
Євгеній Олександрович приділяє велику увагу спортивному життю міста, має компетентність з питань організації та популяризації фізичної культури та  спорту в місті. Завдяки власній наполегливості, правильній методичній роботі з педагогічним колективом спортивної школи йому вдається постійно підвищувати рівень тренерів-викладачів, що в свою чергу забезпечує високу результативність їх вихованців під час змагань різних рівнів. Вихованці КДЮСШ мають високі спортивні результати, зокрема М.Кошовий є Чемпіоном України з велоспорту, А.Лавриненко – Чемпіон України з легкої атлетики, випускники відділення футболу КДЮСШ досягли рівня майстрів спорту та грають у складі команд І та ІІ ліг Чемпіонату України з футболу.
Євгеній Олександрович очолює громадську організацію спортивного спрямування «Атлет», на базі якої відбуваються міські спортивні змагання.

Кировоград: новости и сайты