Понеділок, 22.07.2024, 12:12
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 40
Гостей: 40
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Галицький Володимир Юрійович

  
12
Під час засідання шістдесят першої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 25 липня 2014 року депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Галицького Володимира Юрійовича, який був обраний депутатом по багатомандатному виборчому округу від партії ВО «Батьківщина». Депутат у своїй доповіді зазначив: «Моя діяльність депутата Знам’янської міської ради спрямована на виконання депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».
В межах своїх депутатських повноважень виконую функції члена постійної комісії з питань землекористування та будівництва.
Під час своєї депутатської діяльності обговорюю проблемні питання зі своїми колегами по депутатському корпусу. Не завжди мої пропозиції находили підтримку, так як я є членом фракції «ВО Батьківщина», яка має малу чисельність у депутатському корпусі Знам’янської міської ради шостого скликання.
Протягом 2010-2014 р.р. мною було подано 5 депутатських запитів, а саме: про вирішення питання щодо збільшення рейсів в часи пік з смт. Знам’янка Друга до міста (відповідно до наданої мені відповіді, 16.03.2011 року проведено перевірку дотримання водіями розкладу руху автобусів. В час «пік» працювало п’ять запланованих автобусів, що забезпечило вивезення пасажирів з смт. Знам”янка Друга. Перевізника та водіїв попереджено про необхідність дотримання розкладу руху на всіх міських маршрутах. На сьогоднішній день рух автобусів з смт. Знам’янка Друга до міста в часи «пік» є задовільним); про розроблення графіку вивозу сміття комунальним підприємством (на мій запит надано інформацію, що вивезення ТПВ із районів приватної забудови, якеі не забезпечено сміттєзбиральними майданчиками, проводиться КП «Шляховик» щотижнево, згідно графіка затвердженого та оприлюдненого в ЗМІ в листопаді 2008 року); про безвідповідальність дій працівників Знам’янського РЕМ стосовно обрізки гілок навколо лінії електромереж ( відповідальними структурними підрозділами, у відповіді наголошено, що проведення розчистки траси повітряної лінії по вул. Будьоного Знам”янським РЕМ виконувалося відповідно до ЗУ «Про електроенергетику», постанови КМУ «Про затвердження Правил охорони електричних мереж», розпорядження голови ОДА «Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж», «Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж» ); про облаштування пішохідного тротуару від магазину «Катерина» до магазину «Килим» (пішохідний тротуар було облаштовано від будинку Фрунзе,83 до Фрунзе,87. Навпроти школи-інтернату, вздовж скверу, тротуарна частина облаштована турнікетом, але підняте мною питання залишилося без розгляду); щодо проїзду легкових автомобілів на тротуарах в місті Знам’янка – на даний час це питання так і залишається актуальним, про що мої колеги депутати також направляли депутатські запити до відповідних служб міста.
З огляду на складні часи, що переживає наша держава, вважаю позитивним прийняття на позачерговій п’ятдесят п’ятій сесії міської ради 02.03.2014 року звернення депутатів Знам’янської міської ради шостого скликання до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, в.о. Президента України Турчинова Олександра Валентиновича, Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградської обласної ради щодо необхідності збереження цілісності та незалежності нашої держави».

Кировоград: новости и сайты