Субота, 13.04.2024, 21:03
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Гаврилюк Раїса Андріївна

  
12
28 лютого 2014 року на 54 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Гаврилюк Р.А. щодо виконання нею своїх депутатських повноважень. Раїса Андріївна розпочавши звій звіт, зазначила: «Я була обрана по багатомандатному виборчому округу від партії «ВО Батьківщина». Моя діяльність депутата Знам’янської міської ради спрямована перед усім на захист інтересів громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Першочерговим завданням є реагування на звернення та скарги виборців та вирішення цих питань.

В межах своїх депутатських повноважень виконую функції члена постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту.

За звітний період мого депутатства взяла участь у більшості засідань сесій міської ради, направляла депутатські звернення виборців з питань, що стосуються проблем мешканців міста. Обговорюю проблемні питання зі своїми колегами по депутатському корпусу для включення їх в плани роботи та програми розвитку міста.
Під час виконання своїх депутатських повноважень співпрацюю з громадськими організаціями міста.

Постійно зустрічаюсь з виборцями, проводжу їх особистий прийом. Основні проблеми, з якими зверталися мешканці міста, це ремонт та освітлення провулків, доріг, благоустрій вулиць, ремонт дахів. Із зверненнями звертались працівники будинку дитячої та юнацької творчості щодо звільнення працівників, а потім знову прийому на роботу; про скорочення гуртків.
Хочу зазначити, що багато питань по благоустрою міста не вирішуються. Брала участь у міських заходах по святкуванню державних свят, ювілейних дат, зустрічах та вітаннях ветеранів та учасників війни. Підтримувала зв’язок з місцевою газетою.

Вважаю, що головним у подальшій роботі є невирішені проблеми виборців мікрорайону шляхом власного втручання»

Кировоград: новости и сайты