Середа, 17.04.2024, 08:22
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Голий Віктор Анатолійович

    
12
Голий Віктор Анатолійович, 1981 р. н., працював  на посаді методиста з питань туризму міського краєзнавчого музею м.Знам’янка з 8 лютого 2010 р. до 31 травня 2013 р. Мав дві вищі освіти. У 2003 р. закінчив КДПУ ім. В.Винниченка за кваліфікацією «вчитель історії та географії», а також у 2007 ДРІДУ НАДУ при Президентові України за кваліфікацією «магістр державного управління».  
Почав працювати на нововведеній посаді за фактично новим напрямком роботи – туристична діяльність. Ним були визначені та реалізовані основні пріоритетні напрямки розвитку туристичної галузі міста, а саме: 
створено більше десяти туристичних маршрутів, більшість з яких є досить популярними. 
Створено ряд рекламно-інформаційних буклетів, презентацій та туристичний логотип міста. 
Проведено паспортизацію туристичних об’єктів міста
Налагоджена співпраця з туристичними фірмами міст  Кіровограду та Олександрії щодо надання туристичних та культурницьких послуг гостям міста Знам’янка
Налагоджена співпраця з керівництвом обласної бальнеологічної лікарні у сфері оздоровчого, рекреаційного туризму.
Створено і зареєстровано в 2011 році зелену садибу етнографічного спрямування «Вишивана хата».
Ініціатор створення у 2010 році на базі музею міської громадської організації «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся», метою якої є організація дозвілля мешканців міста, пропаганда здорового способу життя та координація діяльності усіх видів туризму в місті. Регулярно особисто був організатором та учасником різних туристичних змагань і заходів. 
За сумлінну працю В.Голого нагороджено грамотою відділу культури і туризму виконавчого комітету Знамянської міської ради(2011р.)
За творчі доробки В.Голого нагороджено дипломом переможця за участь у «І-му Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі» на теренах Заповідника-музею І.Тобілевича «Хутір Надія» (2012р)
Виходячи за межі своїх посадових обов’язків  у сфері туризму займався також на високому професійному рівні краєзнавчо-пошуковою роботою. Теми його досліджень: «Археологія рідного краю», «Козацький період в історії краю», «Заселення краю», «Національно-визвольна боротьба поч. ХХ ст.» та інші. За цими темами Віктором Анатолійовичем було розроблено і проведено в навчальних закладах міста ряд відкритих музейних уроків та презентацій. Кировоград: новости и сайты