Неділя, 23.06.2024, 09:09
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Графік прийому виборців депутатами VI скликання по одномандатних мажоритарних виборчих округах

 Номер округу


 ПІБ
депутата
Час
прийому 
 Години прийому       Місце прийому
12
Бойко Світлана Василівнаостанній вівторок
місяця
10.00-13.00вул.Жовтнева,19, Знам'янська міська рада, каб.19 "Депутатська кімната"
13Делістьянов Леонід Георгійович3-я п'ятниця місяця8.00-12.00вул.Ворошилова,41,
контора СВК "Колос",
громадська приймальня Народної партії
14Качанов Ігор Олексійович1-й четвер
місяця
9.00-12.00вул.Жовтнева,19, Знам'янська міська рада
каб.19, "Депутатська кімната"
15Луц Олексій Івановичщодня,
крім вихідних
після
18.00
вул.Матросова,18

16Іванов Руслан Петрович1-а середа
місяця
12.00-16.00каб.10 поліклініки
відділової лікарні ст.Знам'янка
17Ільченко Едуард 18Дмитровичкожний
вівторок,
четвер,
субота
9.00-14.00вул.Привокзальна,18-В,
офіс Партії Регіонів

18Суслов Леонід Григоровичщовівторка14.00-19.00відділення ПФУ в м.Знам'янка

19Маковій Леонід Михайлович2-га середа
місяця
8.00-16.00вул.Скирди,4,
приміщення філії "Знам'янський райавтодор"
20Корж Раїса Олександрівна1-й вівторок
місяця
9.00-12.00

смт Знам’янка Друга, вул.1Травня,9, ЗОШ №7,кабінет директора

21Філіпенко Олег Сергійовичостанній четвер місяця17.00-19.00приміщення
селищної ради

22Мороз Анатолій Павловичщодня,
крім вихідних
8.00-12.00 фермерське господарство "Мороз АП
23Кузін Олег Миколайовичостання п'ятниця місяця17.00-19.00 приміщення
селищної ради


Попередня

Кировоград: новости и сайты