Понеділок, 22.07.2024, 12:46
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Громадський діяч року»

«Громадський діяч року»
1. Немічев Сергій Сержович - керівник ГО ДМО «Нове покоління»
2. Плющ Богдана Володимирівна – голова громадської організації «Дай лапу»
3. Лук’яненко Лариса Володимирівна – член громадської організації Платформа громадської участі «Нове місто»
4. Колебіденко Володимир Олександрович – директор Знам’янської міської організації Товариства сприяння оборони України
5. Гаврилюк Яніна Петрівна – голова громадської дитячої молодіжної організації «Оберіг»
6. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 693

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Лук’яненко Лариса Володимирівна (25 серпня 1968 р.н.) - активний член громадської організації «Платформа громадської участі «Нове місто», заступник голови волонтерської групи Знам’янської загальноосвітньої школи №1 ім. Т.Г.Шевченка.  Досягнення
Являючись вчителем фізики, Лариса Володимирівна постійно проводить роз’яснювальну роботу серед учнів та своїх колег, знайомих, стимулює їх залучення до проектів волонтерського руху школи та до проекту громадської організації «Відродження парку ім. Т.Г.Шевченка». За співпрацю і патріотизм школа та сім’я Лук’яненко Лариси отримала Подяку від Дніпропетровського клінічного військового шпиталю. Лариса Володимирівна своєю особистою активною участю показує приклад небайдужості і патріотизму, за що користується повагою, авторитетом серед колег та друзів.

Немічев Сергій Сержович (5 вересня 1981 р.н.) - керівник громадської організації ДМО «Нове покоління». З жовтня 2015р. заснував ГО ДМО «Нове покоління». За період керівництва у громадській організації є певні досягнення, зокрема: організовуються туристичні походи для дітей різного віку, створено спортивні секції з боксу, рукопашного бою, настільного тенісу. Облаштована тренажерна зала для дітей. Проводяться благодійні заходи: безкоштовні обіди для малозабезпечених людей. Організована робота дитячого табору, який функціонував біля міського Палацу культури. Сергій Сержович займається і волонтерською діяльністю. Проводить реабілітацію алконаркозалежних людей та безхатченків. Має подяку міського голови за активну волонтерську діяльність та допомогу воїнам АТО.

Колебіденко Володимир Олександрович (11 вересня 1969 р.н.) – директор Знам’янської міської організації Товариства сприяння обороні України, майор запасу СЗУ, учасник бойових дій на території Афганістану.
У 2003 році Володимир Олександрович очолив Знам’янський МСТК ТСОУ, доклавши весь свій ентузіазм, організаторські вміння та наполегливість з часом перетворив ЗМСТК на відомий у місті перспективний навчальний заклад з відремонтованими приміщеннями, впорядкованою територією, новопридбаними навчальними автомобілями та обладнанням. Заклад має можливість провести професійну підготовку та перепідготовку водіїв категорій «А1», «А», «В1», «В», «С», «С1», «СЕ», «Д». У 2105 році Знам’янська міська організація ТСОУ виборола звання «Краща громадська організація міста».
Спільно з військовими частинами та Кіровоградською обласною організацією УСВА Володимир Олександрович щороку організовує екскурсії для учнів шкіл, училищ міста та району до військової частини спеціального призначення А0680 та в/ч А1201.
В міській організації створено музей, присвячений війні в Афганістані та АТО; облаштований спортивний майданчик, по крупинках збираються навчальні зразки бойової зброї, є макети вибухонебезпечних предметів, зразки навчальних мін, автомати.
За ініціативи Володимира Олександровича вже традиційним стало проведення на базі міської організації ТСОУ змагань з військово-спортивних багатоборств як міського, так і обласного рівнів. Цього року для узагальнення досвіду проведення таких змагань до організації приїздили представники Генерального Штабу Збройних Сил України.
На території міської організації спільно з міським відділом освіти навесні облаштовуються військові табори для старшокласників, де Володимир Олександрович разом з викладачем предмету «Захист Вітчизни» навчає учнів військовій справі.
За останній рік власними силами відремонтовано 11 автомобілів для учасників АТО. Працівники ЗМСТК надають посильну допомогу, збираючи продукти харчування для воїнів та кошти для придбання радіостанцій для бойових підрозділів, виділяли автомобіль для відправки зібраного до зони АТО.
Діяльність В.Колебіденка відмічена багатьма нагородами, грамотами, подяками. Він є членом правління Кіровоградської обласної організації УСВА, входить до складу Бюро правління Кіровоградської обласної організації ТСОУ, цього року обраний членом ЦК ТСО України від Кіровоградської області. Розпорядженням керівництва міста призначений головою міського координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді «Патріот». Завдяки самовідданій діяльності Володимира Олександровича у напрямку військово-патріотичного виховання молоді місто Знам’янка відоме в усіх куточках України.

Плющ Богдана Володимирівна (24 липня 1992 р.н.) – голова громадської організації «Дай лапу».Робота в громадській організації.  Ручна робота
Богдана є активним волонтером міста Знам’янка. Займається лікуванням, стерилізацією (більше 1000 тварин) та прилаштуванням безпритульних тварин міста. Знаходить сім’ї як в Україні, так і в Росії для тварин безхатченків, серед яких є навіть інваліди. Для учнів загальноосвітніх шкіл міста проводить роз’яснювальну роботу щодо діяльності волонтерів, про самозахист при нападі собак на вулиці. Проводить інформаційну роботу з населенням про правила утримання тварин, про роботу громадської організації «Дай лапу». Співпрацює з різними організаціями щодо проведення конкурсів та виставок тварин.
Має нагороди та відзнаки, зокрема «Волонтер року» за участь у конкурсі «Кубок барбоса» (м.Кіровоград, 2015р.), «Міс глядацьких симпатій» за участь у виставці собак (м.Знам’янка).

Гаврилюк Яніна Петрівна (7 листопада 1999 р.н.) – голова дитячої молодіжної громадської організації «Оберіг», учениця 11-А класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей».
Яніна комунікабельна, активна, має лідерські якості та активно застосовує їх на практиці. Постійно бере активну участь у Всеукраїнських, обласних, міських конкурсах та проектах. Є активним учасником Міжнародного культурно-освітнього проекту по вивченню історії та культури країн Євросоюзу (розпочався у 2012р.) та Міжнародного україно-польського проекту «Класна школа» (м.Київ, 2015р. – початок).
Має нагороди та відзнаки, зокрема: Грамота переможця в Суспільній Акції школярів України «Громадянин-2015» (м.Київ), ініціатор та переможець проекту «Школа – простір прав дитини», переможець Всеукраїнського конкурсу «Я – європеєць» (м.Київ, 2016р.), переможець обласного конкурсу «Ярмарок проектів» (м.Кіровоград, 2016р.).

Кировоград: новости и сайты