П`ятниця, 29.03.2024, 12:15
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Історія

 
12
Розпочалося будівництво у 1960 році під керівництвом молодого, енергійного, сповненого планів та ентузіазму, призначеного на посаду директора Башлакова Сергія Кузьмича. Основні роботи проводилися студентами, юними майстрами професійно-технічного училища № 3. Відкриття Будинку культури сталося у 1963 році. І почалася творча продуктивна робота. Невеличкий колектив художньої самодіяльності: агітбригада, духовий оркестр, естрадний ансамбль завжди був з народом: в праці, на відпочинку, на свята та дарував радість і наснагу.

В період з 1972 року директорську естафету творчості переймали: Красюк Іван Іванович, Анісеня Михайло Олександрович, Шеремет Олександр Іванович, Блакитний Валентин Іванович, Піщіков Сергій Борисович, Русіна Людмила Юхимівна.
  
12
Завжди пліч–о–пліч працювали художні керівники, методист, які були незамінною правою рукою директора. А саме: Федчишина Ліза Гуріївна, Шмуратов Володимир Мефодійович, Дичко Валерій Юрійович, Гребенюк Олександр Володимирович, Курбаков Олександр Георгійович, Одначов Володимир Борисович, Азаров Сергій Миколайович, Сугарей Андрій Олегович, Гуськов Володимир Володимирович, Зборовська Анна Віталіївна.

Протягом багатьох років Будинок культури пишався своїми колективами: духового оркестру та естрадного ансамблю. Під час проведення танцювальних вечорів, які супроводжувалися живою музикою, зал був переповнений не тільки мешканцями селища, а й молоддю з міста та сіл району. В цих колективах приймали участь багато поколінь, якими керували талановиті професіонали, а саме: Семенков Віталій Єфремович, Свириденко Віктор Григорович, Печонкін Юрій Михайлович, Пасхалов Анатолій Іванович, Шеремет Олександр Іванович, Ігнат’єв Віктор Миколайович.
 
12
 У 2008 році на посаду директора селищного Будинку культури була призначена Коломійченко Ірина Василівна. З її приходом Будинок культури розпочав новий етап свого життя. Рішенням виконавчого комітету селищної ради було виділено кошти для будування газової котельні. З ініціативи Ірини Василівни та колективу майже наново відбудували кімнату для занять дітей художнім мистецтвом. Посильну допомогу будівельними матеріалами надавав держлісгосп с. Водяне, своєю завзятою працею допомагали небайдужі мешканці селища: Сафронов Юрій, Ігнатьєв Віктор, Тімербулатов Салават, Тімербулатов Руслан, Дівісенко Михайло,  Павловський Володимир, а також учасники колективу «Горлиця». Поступово також було зроблено і косметичний ремонт селищного Будинку культури.
  
12
Паралельно з господарськими справами розквітла і культурна робота: яскраві святкові концерти, незабутні вечори відпочинку, заходи, присвячені державним та професійним святам, неповторні конкурсно-розважальні програми. 

Є у селищному Будинку культури працівники, без яких не обійтися. Авраменко Олена - незмінний техпрацівник. І в приміщенні і на території Будинку культури завжди відчутно її клопітку роботу. Також, вона активно приймає участь у підготовці костюмів та реквізиту до свят.
 
12
Вмілими руками Анатолія Делістьянова виробляються реквізити та робиться поточний ремонт. Він те тільки сам завзято працює, а й згуртовує навколо себе молодь.
Великий вклад в господарчу роботу вносить колектив «Горлиця», під керівництвом Івана Борідченко, завжди молодого душею та енергійного.

Протягом всього періоду існування Будинку культури змінювався колектив, велась творча робота, набувався досвід. На даний час колектив невеликий, але його турбота про односельців відчувається в цікавих заходах. Немає звань у колективів, які створені при селищному Будинку культури. Але завзяті, наполегливі і творчі керівники невтомно до цього прагнуть.

Кировоград: новости и сайты