Субота, 13.04.2024, 21:28
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Іванов Володимир Вікторович

  
12
Під час засідання шістдесятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 27 червня 2014 року депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Іванова Володимира Вікторовича. Володимир Вікторович, зокрема відзначив: «У своїй діяльності я керуюся Законами України, Регламентом Знам’янської міської ради та іншими нормативними документами, що визначають порядок діяльності депутатів та міської ради. У міській раді, я є членом постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста. Враховуючи досвід роботи, у своїй діяльності найбільше уваги надаю вирішенню питань, що пов`язані з економічним розвитком міста, вношу пропозицій по наповненню та витрачанню коштів бюджету, аналізую роботу та фінансовий стан комунальних підприємств міста. Постійним предметом розгляду комісії є бюджет міської ради та внесення змін до нього, місцеві податки та збори, розмір орендної плати за земельні ділянки та єдиного податку для суб`єктів підприємницької діяльності та інші важливі питання життєдіяльності міста.
Одним із основних обов`язків своєї діяльності як депутата міської ради вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста.
На постійному контролі питання економічного розвитку міста, виконання міського бюджету, робота комунальних підприємств. Робота комунальних служб – це відповідне відображення роботи міської ради. Тому докладаю всіх зусиль для того, щоб вирішити питання як можна краще.
Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують ці скарги і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади з метою їх усунення. Ефективність роботи депутата значною мірою залежить від самих громадян.
За допомогою моєї депутатської діяльності було проведено освітлення провулка Гвардійського. Неодноразово надавав допомогу мешканцям міста у придбанні щебеневої продукції для благоустрою прибудинкової території.
Вважаю, що це той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання. Власне в цьому і є суть розуміння «самоврядування».
Мною було подано 3 депутатських запити, які виконанні.
Звертаючись до виборців хочу сказати, що для того, щоб депутат дізнався про потреби та проблеми виборців і долучився до їх вирішення, потрібно, щоб виборці також проявляли ініціативу і інформували депутата про свої потреби, повідомляли про порушення законності, зверталися з пропозиціями. Лише спільними зусиллями ми можемо досягнути бажаного результату. Влада стане відкритою та прозорою, а громадяни – активними і небайдужими».
Кировоград: новости и сайты