Субота, 20.07.2024, 20:40
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Юний талант року»

«Юний талант року»
1. Мазій Анастасія Дмитрівна - вихованка колективу бального танцю «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості
2. Ляшенко Поліна Русланівна – вихованка гуртка науково-технічної творчості «Технічний дизайн» Центру дитячої та юнацької творчості
3. Бричка Дар’я Юріївна - вихованка колективу бального танцю «Перлина» Центру дитячої та юнацької творчості
4. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 1203

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Ляшенко Поліна Русланівна (26 листопада 2003 р.н.) - гуртківець Центру дитячої та юнацької творчості, вихованка науково-технічного гуртка «Технічний дизайн».
Поліна почала відвідувати гурток з 2010 року та за час навчання досягла певних вагомих результатів в науково-технічній та декоративно-прикладній творчості. Має грамоти обласних і Всеукраїнських конкурсів, а саме: за зайняті І (червень 2015р.) та ІІ (березень 2016р.) місця в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання УМАКО «Сузір’я» «Космічні фантазії»; за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» (березень 2016р.), за зайняте І місце у міському фестивалі мистецтв «Країна дитячих талантів» в номінації «Вироби з солоного тіста» (травень 2016р.); за високі досягнення у позашкільному навчанні та активну участь у житті закладу (2015/2016 н.р.). 
Досягення
Поліна є постійним учасником майстер-класів, зокрема: «Печворк без голки», «Український гарбуз» (текстиль), «Великодневий кошик», під час проведення «Єврофесту» (європейська символіка). Займається волонтерською діяльністю: гостинець до новорічних свят «Новорічне печиво розписне» передано бійцям АТО через волонтерів громадської організації «Майдан»; виготовлення оберегів для бійців 57-ї мотострілкової бригади; активна участь по збору коштів бійцям АТО.

Бричка Дар’я Юріївна (9 лютого 2005 р.н.) - гуртківець Центру дитячої та юнацької творчості, вихованка колективу бального танцю «Перлина».     
Дар’я з 2011 року почала відвідувати колектив бального танцю «Перлина» та за роки навчання досягла певних вагомих результатів в бальних танцях в молодшій та середній вікових категоріях. Нагороджена дипломами І ІІ та III ступенів міських, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів, а саме: диплом лауреата І ступеня за участь в VII Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Южный берег» (м.Одеса, 2015р.); за зайняте III місце в регіональному конкурсі спортивного танцю «Новорічний фурор» (м.Знам’янка, 2015р.); за зайняте II місце в 2-віковій категорії «Бально-спортивна хореографія» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Битва хореографів України» (м.Львів, 2016р.); за зайняте ІІІ місце в номінації «Естрадна хореографія та бальний танець», 2-а вікова категорія VIII Міжнародного фестивалю пісні і танцю «Об’єднаймо дітей мистецтвом» (м.Кіровоград, 2016р.); за зайняте І місце в міському конкурсі «Країна дитячих талантів» (м.Знам’янка, 2016р.). Є постійним учасником міських концертних програм.

 
Дівчина постійно бере участь у міських концертних програмах, виїзних концертах, зокрема: для військовослужбовців частин Канатова, Біляївки та Богданівки, шкіл міста, в бальнеологічній лікарні, лісництвах району та міста, для клубу «Ветеран» та на відкритті дитячих майданчиків.

Мазій Анастасія Дмитрівна (15 квітня 2006 р.н.) -  гуртківець Центру дитячої та юнацької творчості, вихованка колективу бального танцю «Перлина».     
Анастасія з 2010 року почала відвідувати колектив бального танцю «Перлина» та за час навчання досягла певних вагомих результатів в бальних танцях в середній віковій категорії. Нагороджена дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів, а саме: лауреата І ступеня Х Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Fest music» (м.Одеса, 2016р.); лауреата І ступеня за участь в VII Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Южный берег» (м.Одеса, 2015р.); за зайняте І місце в 2-й віковій категорії «Бально-спортивна хореографія» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Битва хореографів України» (м.Львів, 2016р.); за зайняте ІІІ місце в номінації «Естрадна хореографія та бальний танець» 2-а вікова категорія VIII Міжнародного фестивалю пісні і танцю «Об’єднаймо дітей мистецтвом» (м.Кіровоград, 2016р.); за зайняте І місце в міському конкурсі «Країна дитячих талантів» (м.Знам’янка, 2016р.). 
 
Дівчина постійно бере участь у міських концертних програмах, виїзних концертах, зокрема: для військовослужбовців частин Канатова, Біляївки та Богданівки, шкіл міста, в бальнеологічній лікарні, лісництвах району та міста, для клубу «Ветеран» та на відкритті дитячих майданчиків.

Кировоград: новости и сайты