Субота, 13.07.2024, 01:16
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Качанов Ігор Олексійович

12         
Основним кредом депутата виборчого округу №14 Качанова Ігоря Олексійовича залишається «Допоможи тим, хто найбільше потребує допомоги». Шефство над учасниками бойових дій, надання їм посильної допомоги по покращенню побутових умов в центрі уваги депутата.

Завдяки співпраці з комунальними підприємствами вдалося вирішити багато питань, порушених у зверненнях виборців це – ремонт житла, освітлення під’їздів, грейдерування дороги вулиць 30 років ВЛКСМ, Лебедя, Свердлова, ремонт лавочок та інше.

І.Качанов проінформував  про ті справи, які були вирішені за його сприяння, а саме: ремонт покрівлі частини будинку по вул.Луначарського,34; зроблено ремонт квартир №№33,34,35 по вул.Луначарського,34; виконано капітальний ремонт ліфтів буд. №34 по вул.Луначарського та Матросова,28; проводиться підсипка та грейдерування вул.Свердлова та вул.Дмитрвської.

Систематично відвідує оселі учасників війни, громадян з важкими умовами проживання. По можливості надає допомогу різного характеру.Підсумовуючи звіт, Ігор Олексійович подякував громаді за активну життєву позицію, небайдужість громади, виваженість у прийнятті рішень, і тільки наполегливою, повсякденною працею ми зможемо досягти успіху у вирішенні цих проблем на окрузі.


Кировоград: новости и сайты