Неділя, 23.06.2024, 09:33
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Керівництво 2

12

Начальник Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, підполковник міліції

Рудь Сергій Вікторович

Народився Сергій Вікторович 25 березня 1978 року в м. Мала Виска, Кіровоградської області.

Навчався з 1995 року по 1999 рік в Національній академії внутрішніх справ України.

Трудову біографію розпочав оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю Маловисківського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області, з 2001 року став начальником відділення ДСБЕЗ.

В 2005 році призначений на посаду начальника Маловисківського районного відділу УМВС України, де працював до 2013 року.

З вересня 2013 року виконував обов’язки начальника Знам’янського міського відділу УМВС України в Кіровоградській області. 28 жовтня 2013 призначений на посаду начальника Знам’янського міського відділу (з обслуговування міста Знам’янка та Знам’янського району) УМВС України в Кіровоградській області.

Одружений, має двох дітей.

Приймає:
щовівторка з 09.00 до 13.00
щосереди з 14.00 до 18.00


12

1-й заступник начальника – начальник слідчого відділення Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області,
майор міліції

Грузін Тимур Миколайович 

З січня 2013 року, майор міліції Грузін Тимур Миколайович призначений на посаду першого заступника начальника міського відділу – начальника слідчого відділення Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

Народився Тимур Миколайович 25 серпня 1980 року в м. Знам’янка, Кіровоградської області. 1997 – 1998 року працював опалювачем службових приміщень Знам’янського МРВ УМВС України в Кіровоградській області. Навчався з 1998 року по 2001 рік в Прикарпатській філії академії внутрішніх справ України.

Трудову біографію розпочав дільничним інспектором міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, з 2003 року працював слідчим Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області. 2007 призначений на посаду старшого слідчого СВ Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області. 2011 року - заступник начальника відділу - начальник слідчого відділення Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області .
Одружений, виховує доньку і сина.

Приймає:
щопонеділка з 09.00 до 13.00
щочетверга з 14.00 до 18.00


12

Заступник начальника – начальник сектору кримінального розшуку Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області,
майор міліції

Котига Сергій Володимирович 

З червня 2013 року, майор міліції Котига Сергій Володимирович призначений на посаду заступника начальника міського відділу – начальника кримінальної міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

Народився Сергій Володимирович 23 липня 1981 року в с.м.т. Знам’янка - Друга, Кіровоградської області. Навчався з 1998 року по 2002 рік в Юридичній академії Міністерства внутрішніх справ України (м. Дніпропетровськ).

Трудову біографію розпочав оперуповноваженим відділенням карного розшуку кримінальної міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, з 2004 року оперуповноважений групи по боротьбі з незаконним обігом наркотиків кримінальної міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області. 2005 рік – оперуповноважений в особливо важливих справах Знам’янського відділення по боротьбі з організованою злочинністю при УМВС України в Кіровоградській області. 2007 – оперуповноважений в особливо важливих справах відділу розкриття резонансних злочинів Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області. 2008 – перший заступник начальника відділу – начальник кримінальної міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.
Одружений, виховує доньку.

Приймає:
щовівторка з 09.00 до 13.00
щоп’ятниці з 14.00 до 18.00


12

Заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області,
підполковник міліції

Клименко Олег Васильович 

З вересня 2013 року, підполковник міліції Клименко Олег Васильович призначений на посаду заступника начальника міського відділу – начальника міліції громадської безпеки Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

Народився Олег Васильович 17 вересня 1979 року в м. Знам’янка, Кіровоградської області. Навчався з 1996 року по 2000 рік в Одеському інституті внутрішніх справ України.

Трудову біографію розпочав оперуповноваженим відділення БЗПВ ЛВ на станції Знам’янка УМВС України на Одеській залізниці. 2001 оперуповноважений відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю кримінальної міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, з 2004 року оперуповноважений Знам’янського відділення по боротьбі з організованою злочинністю при УМВС України в Кіровоградській області. 2005 – оперуповноважений в особливо важливих справах Знам’янського відділення по боротьбі з організованою злочинністю при УМВС України в Кіровоградській області. 2005 – оперуповноважений відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю кримінальної міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області. 2007 начальник відділення Державної служби боротьби з економічною злочинністю кримінальної міліції Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

З 2010 року начальник сектору ДСБЕЗ Тульчинського РВ УМВС України у Вінницькій області. 2008 - начальник відділу боротьби зі злочинами в галузях економіки ДСБЕЗ УМВС України у Вінницькій області. 2011 - заступник начальника відділу протидії злочинам у бюджетній сфері ДСБЕЗ УМВС України у Вінницькій області. 2012 року в.о. начальника сектору ДСБЕЗ Могилів – Подільського МВ УМВС України у Вінницькій області. 2013 року старший дільничний інспектор міліції СДІМ, міліції громадської безпеки Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.  

Одружений, виховує сина.

Приймає:
щочетверга з 14.00 до18.00
щосуботи з 09.00 до 13.00


12

Куратор Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області
Начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Кіровоградській області ,
підполковник міліції

Нагорний Руслан Володимирович  

Народився 25 березня 1978 року , має вищу освіту, у 1999 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, у 2009 році - Академію управління Міністерства внутрішніх справ України, має значний досвід роботи.

З 2005 року працював на посаді начальника Маловисківського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області де працював до призначення на посаду начальника Знам’янського міського відділу (з обслуговування міста Знам’янка та Знам’янського району) УМВС України в Кіровоградській області.

Одружений, має двох дітей.

Приймає:
кожної 3-ї п’ятниці місяця
з 10.00 до 13.00 год.
Кировоград: новости и сайты