Середа, 22.05.2024, 18:37
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Клімова Світлана Володимирівна

  
12
28 лютого 2014 року на 54 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Клімової С.В. щодо виконання нею своїх депутатських повноважень. Світлана Володимирівна розпочавши звій звіт, зазначила: « Я була обрана депутатом міської ради по багатомандатному виборчому округу від Комуністичної партії України. В межах своїх депутатських повноважень виконую функції секретаря постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища.
За звітний період регулярно приймала участь у роботі сесій міської ради і в роботі постійних комісій. Приймала участь в обговорені питань, що виносились на сесії, надавала свої пропозиції.

У своїй депутатській діяльності завжди керувалась інтересами територіальної громади, а також кожного окремого мешканця міста. Моя діяльність була спрямована на виконання передвиборчої програми КПУ.
Протягом 2010-2013 років мною було направлено 7 депутатських запитів та 1 депутатське звернення, які стосувались благоустрою міста, безпеки руху автотранспорту, про закриття відкритих люків на території міста. Більшість проблем, що були порушені у запитах – виконані.

У деяких випадках безпосередньо зверталася до керівників відповідних підрозділів і проблеми, які піднімали громадяни, звертаючись до мере особисто, вирішувалися.

Я, разом із своїми однопартійцями, завжди займала принципову позицію у вирішенні спірних питань на користь мешканців міста, зокрема, по збереженню комунальної власності міста.

У місті залишається ще велика кількість проблем – це ремонт проїжджої частини доріг, пішохідних тротуарів, прибудинкових територій. Велика кількість житла потребує капітального ремонту. Але все це вимагає капіталовкладень, а формування бюджету міста теж є великою проблемою.

Таким чином, питань, які потребують уваги депутатського корпусу, досить багато. І я зі свого боку і надалі буду прикладати максимум зусиль для їх вирішення на благо громади.»

Кировоград: новости и сайты