Корнієнко Сергій Вікторович
Депутат Знам’янської міської ради Корнієнко С.В. прозвітував перед виборцями про результати розгляду питань, які він порушував у своїх депутатських запитах і звернення.
Це ремонт під’їздів, дахів, каналізаційних мереж, освітлення прибудинкових територій, про придбання малозабезпеченим громадянам приладів опалення, про соціальний захист «дітей війни», про боротьбу з бродячими тваринами.
А також мешканці висловили побажання про озеленення привокзального масиву за їх активної участі.Сергій Вікторович зазначив: попри проблеми,
Партія регіонів відстоювала і надалі відстоюватиме інтереси громади.