Середа, 12.06.2024, 21:22
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ковальчук Юрій Борисович

  
12
28 лютого 2014 року на 54 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Ковальчука Ю.Б. щодо виконання ним своїх депутатських повноважень. Юрій Борисович, розпочавши звій звіт, зазначив: «Я був обраний депутатом міської ради по багатомандатному виборчому округу від міської організації Народної партії. В межах своїх депутатських повноважень виконую функції члена постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього природного середовища.

На мою думку, основним обов’язком депутатів міських рад є захист та відстоювання інтересів членів територіальної громади міста, праця на їх благо, активна участь у здійсненні місцевого самоврядування. Саме ці основні питання перебувають на моєму пильному контролі, як депутата міської ради, так і як уповноваженого з питань захисту прав підприємців у Кіровоградській області Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Вважав і вважаю, що основна моя діяльність – це праця на благо міста, покращення його вигляду. Так мною, за власний кошт, було виконано роботи по: ремонту 0,5 км тротуарних доріжок; асфальтуванню дорожнього покриття від вул. Фрунзе до житлового будинку по вул. Калініна,104; введено І чергу дитячо-оздоровчого комплексу по вул. Калініна,112а (тренажерний зал). Але, на превеликий жаль будівництво ІІ черги зазначеного закладу призупинено у зв’язку з тим, що відсутня можливість ведення бізнесу в даний час.

В 2010 році було багато обіцянок від вищого керівництва країни, але на практиці ми бачимо лише дії, що призвели до повної не підтримки підприємців, їх діяльності. Я особисто відчув на собі тиск з боку контролюючих органів (податкової поліції, податкової інспекції та ін.).

Попри все, я не звинувачую місцеву владу, а вважаю, що нам немає чого ділити, ми є, перш за все, громадянами нашого рідного міста і повинні працювати на його благо та розвиток.

На мою особисту думку, міська рада, виконавчий комітет та їх структурні підрозділи повинні виконувати свої функції ретельно, виважено, особливо в сьогоднішніх важких економічних умовах. І діяльність всіх депутатів, не залежно від того до яких фракцій чи політичних сил вони належать, повинна бути спрямована плідну співпрацю.

Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегувати право управління.»

Кировоград: новости и сайты