Неділя, 23.06.2024, 09:14
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ковбасюк Олександр Михайлович

  
12
Під час засідання шістдесятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 27 червня 2014 року депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Ковбасюка Олександра Михайловича. Депутат у своєму звіті відзначив наступне: «Я був обраний по багатомандатному виборчому окрузі від Партії регіонів. Моя діяльність депутата Знам’янської міської ради спрямована перед усім на захист інтересів громади міста Знам’янка, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Першочерговим завданням є реагування на звернення та скарги виборців та вирішення цих питань.
В межах своїх депутатських повноважень виконую функції заступника голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.
В межах своєї депутатської діяльності обговорюю проблемні питання зі своїми колегами по депутатському корпусу, представниками апарату управління Знам’янської міської ради, виборцями.
Необхідно зазначити найбільш дієві заходи протягом 2010 – 2013 років, які вдалось реалізувати для покращення умов мешканців м. Знам’янки.
Так, за ініціативою міського голови було проведено обстеження стану автобусних зупинок міста, звернуто увагу на незадовільний стан автобусної зупинки по вул. Скирди та прилеглої до неї території. Я звернувся до правління ПАТ «Кіровоградобленерго», з проханням щодо надання благодійної допомоги, для відновлення автобусної зупинки. Правління ПАТ «Кіровоградобленерго» надало благодійну допомогу, практично збудувало нову зупинку по вул. Скирди. На даний час організовано прибирання територій біля автобусної зупинки. Також, зважаючи на тяжкий стан міського бюджету, у якого на балансі та обслуговуванні знаходяться лінії зовнішнього освітлення, та неможливістю вчасно проводити відновлення ліній зовнішнього освітлення, мною було ініційовано перед правлінням ПАТ «Кіровоградобленерго» питання щодо монтажу ліній зовнішнього освітлення при реконструкції повітряних ліній, за рахунок коштів ПАТ «Кіровоградобленерго». Так, силами працівників ПАТ «Кіровоградобленерго» в 2013 році з матеріалів компанії, були підвішено провід зовнішнього освітлення по вулицям Осадчого, Ульяновській, 8-го Березня, Назарова, Примакова. Слід зазначити, що у 2014 році, за моєї ініціативи, правління ПАТ «Кіровоградобленерго» дало згоду, окрім підвішування проводу зовнішнього освітлення на реконструйованих повітряних лініях, також додаткове встановлення шаф обліку на зовнішнє освітлення по вулицям Дмитрівській, Радянській, 30 років ВЛКСМ, за рахунок коштів компанії.
Як депутат міської ради, начальник Знам’янського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго», приймаю участь у більшості зборів, що проходять на території міста і куди є запрошеним, для вивчення більш важливих проблем мешканців та позитивного їх вирішення.
Вважаю, що головним у подальшій роботі є вирішення проблем виборців шляхом власного втручання та співпраці з відповідальними виконавцями».

Кировоград: новости и сайты