Субота, 13.04.2024, 20:42
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Кривенко Андрій Миколайович

  
12
Під час засідання шістдесятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 27 червня 2014 року депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Кривенка Андрія Миколайовича. Депутат у своєму звіті відзначив наступне: «Як депутат Знам’янської міської ради, спрямовую свою депутатську діяльність на захист інтересів людей, членів громади нашого міста, виконання їх доручень, вирішення питань, з якими звертались до мене мешканці міста у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».
Основними напрямками своєї депутатської діяльності вважаю участь у роботі сесій міської ради і роботі постійної комісії з питань правової політики та захисту прав споживачів, сесій міської ради, Днях депутата та інших заходах міської ради. Беру активну участь у засіданнях комісій та пленарних засіданнях міської ради.
Робота у постійній комісії з питань правової політики та захисту прав споживачів на мою думку, є однією з найважливіших напрямків діяльності міської ради. Практично на кожній сесії не лише розглядаються питання, які у компетенції постійної комісії, а й приймаються відповідні Міські програми, які потребують додаткового вивчення й розвинення.
Постійно працюю із зверненнями та запитами громадян міста, які звертаються до мене особисто, допомагаю у вирішенні питань. При виконанні своїх депутатських повноважень для вирішення особистих і суспільних питань, з якими до мене зверталися мешканці міста, я частіше за все намагаюся вирішити їх особисто та шляхом звернення до керівників служб міськвиконкому. Так мною було виготовлено та встановлена автобусна зупинка на розі вулиць Фрунзе та Привокзальна (зуп. «Поворот»), встановлена освітлювальна опора на вулиці Гоголя, декілька разів проведена відсипка та грейдерування вулиць Селянської, Островського, Пушкіна, Гоголя. Надана допомога при відновленні освітлення вулиці Селянської. Приймав активну участь у облаштуванні дитячих майданчиків у нашому місті.
Спільно з іншими депутатами міської ради приймав участь у багатьох громадських заходах і благодійних акціях, що проводились під патронатом міської ради. А саме: у заходах присвячених Дню Перемоги, Міжнародному Дню захисту дітей, Дню знань, міжнародному Дню інвалідів, Дню людей похилого віку, Дню прапора, Дню Конституції, Дню незалежності, Дню міста, першому та останньому дзвонику у школі та інших різноманітних заходах.
Голосуючи за те чи інше питання, яке розглядається на сесіях міської ради, зважую та роблю це виважено, добре пам’ятаючи, що громада делегувала мені депутатські повноваження,а отже з мого боку має бути повна особиста відповідальність за рішення, що приймаються міською радою».

Кировоград: новости и сайты