Середа, 17.04.2024, 08:05
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Кузін Олег Миколайович

  
12
28 березня 2014 року на 56 пленарному засіданні міської ради було заслухано звіт депутата міської ради Кузіна О.М. щодо виконання ним своїх депутатських повноважень. Олег Миколайович, розпочавши звій звіт, зазначив: « Я був обраний депутатом міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №23. Я являюся членом ВО «Батьківщина». В межах своїх депутатських повноважень виконую функції члена постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, етики та гласності.
За звітний період моєї депутатської діяльності приймав участь у засіданнях сесій міської ради і в роботі постійних комісій. Приймав участь в обговорені питань, що виносились на сесії, надавав свої позиції.
Протягом звітного періоду було направлено 2 депутатських запита, які стосувалися пасажирських перевезень по маршруту №6 Вокзал-с.Знам’янка, відновлення лінії радіофікації в с.Знам’янка та с.Водяне, та 2 депутатських звернення щодо матеріально-технічного забезпечення амбулаторії, розташованої на території смт.Знам’янка Друга, та внесення змін до рішення сесії міської ради від 29 грудня 2010 року №93. Більшість проблем, які були порушені у запитах – виконані.

Підтримував постійний зв’язок з депутатами Знам”янської селищної ради на своєму виборчому окрузі та зустрічався зі своїми виборцями. За звітний період на виборчому окрузі виконано: зовнішнє освітлення вул.20 Партз’їзду, вул. Підводянської, пров.Київського, вул. Панаріна (Північна), вул.Ілліча; грейдерування та відсипка вулиць сел.Водяне; грейдування та відсипка дороги до кладовища по пров.Шмідта в с.Знам’янка. Організовано вивіз сміття с.Знам’янка та с.Водяне.

Хочу зазначити, що багато питань на окрузі залишаються невирішеними у зв’язкуі з недостатнім фінансуванням.
Вважаю, що невирішені проблеми стануть головним напрямком у подальшій моїй роботі».

Кировоград: новости и сайты