Субота, 22.06.2024, 21:58
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Лідер року самоорганізації населення»

«Лідер року самоорганізації населення»
1. Горбань Людмила Іванівна - голова ОСББ «Зодіак – Знам’янка», вул.Калинова 109
2. Холявка Роман Анатолійович - голова ОСББ "Глібко, 2"
3. Тертишна Людмила Анатоліївна – голова ОСББ «Каштановий» вул. М.Грушевського,20
4. Каратєєв Сергій Всеволодович – колишній голова квартального комітету №139 вул. Примакова, Комарова, 8 Березня, пров.Назарова, Кіровоградський)
5. Ткаченко Анатолій Маркович – голова будинкового комітету №10, вул. Грушевського 33,31, Матросова 28, Луначарського 34.
6. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 2277

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Тертишна Людмила Анатоліївна (14 липня 1949 р.н.) - голова будинкового комітету №9, до якого входять будинки: Глібко, 2, 6, 28, Матросова 27, 29, Жовтнева, 20, 22, Гагаріна, 8.
У характері Людмили Анатоліївни переважають такі риси як діловитість, імпульсивність, вразливість, співчуття, активність, комунікабельність. Вона бере активну участь у громадському житті міста та області. Користується авторитетом серед жителів будинків та колег по роботі.

Горбань Людмила Іванівна (1 грудня 1951 р.н.) – голова ОСББ «Зодіак-Знам’янка» (вул. Калинова, 109).
Перебуваючи на посаді голови ОСББ, Людмила Іванівна організувала проведення на території подвір’я будинку декілька суботників, в результаті яких були об лаштовані місця відпочинку, розбиті нові клумби та висаджені квіти. Завдяки її роботі борг мешканців будинку зменшився з 33 тис.грн. до 15 тис.грн. і робота щодо погашення боргів за комунальні послуги ведеться і надалі.

Каратєєв Сергій Всеволодович (1 березня 1962 р.н.) – колишній голова квартального комітету №13 (вул. Примакова, Комарова, 8 Березня, пров. Назарова, Кіровоградський).
За період перебування на посаді голови квартального комітету проявив себе як відповідальна людина, небайдужа до проблем громади кварталу та міста. Активно захищає та представляє інтереси мешканців квартального комітету №13, громадян пільгових категорій, приватних підприємців міста. Постійно відвідує загальні збори членів органів самоорганізації населення, бере активну участь у сходах громадян. Під час виконання функцій голови квартального комітету постійно порушував питання щодо благоустрою території квартального комітету, стану доріг та вуличного освітлення, безгосподарських житлових будинків тощо.
З 2015 року обраний депутатом Знам’янської міської ради сьомого скликання.
Сергій Всеволодович є постійним учасником заходів, конференцій, зборів, суботників. Активно бере участь у волонтерській роботі., учасник акції «За чисте довкілля». Веде постійний контроль за належним утриманням свого кварталу. Як депутат Знам’янської міської ради вболіває за свій округ та постійно надає пропозиції по покращенню розвитку міста і держави. Своїми думками ділиться з мешканцями міста у місцевій газеті, запрошує їх до дискусій.

Ткаченко Анатолій Маркович (23 жовтня 1937 р.н.) – голова будинкового комітету №10 (вул. Матросова, 28, вул. М.Грушевського, 31, 33, вул. Героїв Крут, 34).
Анатолій Маркович обіймає посаду голови будинкового комітету №10 з 2004 року. За роки громадської діяльності зарекомендував себе як активна особистість з якостями вправного керівника та вмілого наставника. Маючи активну життєву позицію, не стоїть осторонь громадського життя міста. Йому притаманні завзятість, оптимізм, гострий розум, які характеризують його як добропорядну та товариську людину.
Під керівництвом Анатолія Марковича мешканці будинку №33 по вул. Грушевського своїми силами проводять заходи з благоустрою прибудинкової території, його поточний та капітальний ремонт.
Своїм прикладом справжнього наставника та ініціативної особистості Анатолій Маркович змушує мешканців його будинкового комітету бути такими ж. 
У 2016 році в житловому будинку №33 по вул. М.Грушевського, що входить до меж будинкового комітету №10 ,створено ОСББ «Грушевського, 33».

Холявка Роман Анатолійович (28 травня 1980 р.н.) – голова ОСББ «Глібко-2».
Роман Анатолійович – молодий, ініціативний, енергійний керівник. Має організаторські здібності, схильність до аналітичної роботи, користується авторитетом та повагою серед мешканців будинку. Багато уваги приділяє технічному стану будинку та проведенню енергозберігаючих заходів.

Кировоград: новости и сайты