Субота, 20.04.2024, 09:18
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Лозан Наталія Сергіївна

  
12
28 березня 2014 року на 56 пленарному засіданні міської ради депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Лозан Наталії Сергіївни в якому нею було зазначено: «Я була обрана депутатом міської ради по багатомандатному виборчому округу від Партії регіонів. В межах своїх депутатських повноважень виконую функції члена постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Основними напрямками своєї депутатської діяльності вважаю участь у роботі сесій міської ради, роботі постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, Днях депутата. Робота у постійній комісії є однією із найважливіших напрямків діяльності міської ради.
Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного та об’єктивного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують ці скарги і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади з метою їх усунення. Закріплена за 9 мажоритарним виборчих округом. Як депутат, брала участь у пленарних засіданнях міської ради, заздалегідь знайомлячись з матеріалами сесії.
Також, взяла участь у відкритті дитячих майданчиків у Привокзальному мікрорайоні. Вітала ветеранів до дня похилого віку, дітей сиріт з Новорічними святами.
Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегувати право управління. Маю намір продовжувати вирішення нагальних проблем у моєму мікрорайоні і сподіваюся на подальшу співпрацю з громадою».


Кировоград: новости и сайты