Понеділок, 02.10.2023, 09:22
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Мацко Володимир Васильович

12

Я, Мацко Володимир Васильович народився 22 квітня 1948 року в селі Нехвороща Новосантаровського району Полтавської області.

В 1966 році закінчив 11 класів Нікопольської середньої школи №1 і вступив  до Дніпропетровського металургійного інституту на технологічний факультет.

У вересні 1971 року закінчив повний курс цього інституту по спеціальності обробка металів тиском і  був направлений на завод «Ритм» міста Бєлгород, де працював інженером-технологом в спеціальному конструкторському бюро технологічного інструменту по серпень 1972 року.

У серпні 1972 року по сімейним обставинам перевівся на Знам’янський завод «Пуансон», де працював інженером по обладнанню, інженером-технологом.

З жовтня 1976 року по жовтень 1991 року працював інструктором організаційного та загального відділу, завідуючим загальним відділом.

З листопада  1991 року по липень 1994 року працював завідуючим відділом соціального захисту Знам’янського міськвиконкому. 

З 1994 по 1998 роки займав посаду Знам’янського міського голови.

З 1998 року по 2005 рік працював у Знам’янській районній державній адміністрації на посадах: завідуючого відділом взаємодії з політичними партіями і громадськими організаціями секретаріату; заступника голови райдержадміністрації з організаційно-кадрової роботи, керівника апарату; заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату.

З 2005 року по 2008 рік до виходу на пенсію працював заступником начальника – директором територіального центру соціального обслуговування  пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління праці та  соціального захисту населення Знам’янської районної державної адміністрації.

Одружений. Дружина -  Мацко Тамара Василівна, 1950 р.н. Маю двох дітей, сина та дочку.


Декларація


Кировоград: новости и сайты