Вівторок, 23.07.2024, 02:31
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Молодь Знам’янщини»

«Молодь Знам’янщини»
1. Велика Валерія Олександрівна – учениця 10-А класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» -ліцей
2. Плющ Богдана Володимирівна – голова громадської організації «Дай лапу»
3. Шпаченко Анастасія Русланівна - учениця 10-А класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» -ліцей
4. Не підтримую жодного з кандидатів
Всього відповідей: 685

Шановні мешканці міста 
Голосування припинено. Дякуємо за вашу активність.
Звертаємо вашу увагу на те, що з метою більш об’єктивного визначення результатів голосування по кожній із номінацій щорічного міського конкурсу «Людина року» проголосувати має можливість 
тільки зареєстрований користувач.

Плющ Богдана Володимирівна (24 липня 1992 р.н.) – голова громадської організації «Дай лапу». Робота в громадській організації.  Ручна робота
Богдана є активним волонтером міста Знам’янка. Займається лікуванням, стерилізацією (більше 1000 тварин) та прилаштуванням безпритульних тварин міста. Знаходить сім’ї як в Україні, так і в Росії для тварин безхатченків, серед яких є навіть інваліди. Для учнів загальноосвітніх шкіл міста проводить роз’яснювальну роботу щодо діяльності волонтерів, про самозахист при нападі собак на вулиці. Проводить інформаційну роботу з населенням про правила утримання тварин, про роботу громадської організації «Дай лапу». Співпрацює з різними організаціями щодо проведення конкурсів та виставок тварин.
Має нагороди та відзнаки, зокрема «Волонтер року» за участь у конкурсі «Кубок барбоса» (м.Кіровоград, 2015р.), «Міс глядацьких симпатій» за участь у виставці собак (м.Знам’янка).
Богдана Володимирівна є творчою особистістю, окрім волонтерської діяльності займається вишиванням хрестиком та бісером як для себе, так і на замовлення.

Шпаченко Анастасія Русланівна (27 травня 2001 р.н.) – учениця 10-А класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей».
У характері учениці переважають такі риси характеру, як діловитість, імпульсивність, співчуття, комунікабельність.
Анастасія постійно бере активну участь у Всеукраїнських, обласних, міських конкурсах та проектах, є активним учасником Міжнародного україно-польського проекту «Класна школа» (м.Київ, 2015р. – початок проекту).
Має відзнаки та нагороди, зокрема: Грамота переможця в Суспільній Акції школярів України «Громадянин-2015», переможець обласних конкурсів «Ярмарок проектів» (м.Кіровоград, 2016р.), «Єврофест-2016» (м.Кіровоград, 2016р.).

Велика Валерія Олександрівна (22 липня 2001 р.н.) – учениця 10-А класу НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей».
Комунікабельна, активна, має лідерські якості та постійно застосовує їх на практиці. Постійно бере активну участь у Всеукраїнських, обласних, міських конкурсах та проектах. Є активним учасником Міжнародного культурно-освітнього проекту по вивченню історії та культури країн Євросоюзу (розпочався у 2012р.) та Міжнародного україно-польського проекту «Класна школа» (м.Київ, 2015р. – початок проекту).
Має нагороди та відзнаки, зокрема: Грамота переможця в Суспільній Акції школярів України «Громадянин-2015» (м.Київ), ініціатор та переможець проекту «Школа – простір прав дитини», переможець обласного конкурсу «Ярмарок проектів» (м.Кіровоград, 2016р.).


Кировоград: новости и сайты