Неділя, 23.06.2024, 17:39
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Мороз Анатолій Павлович

  
12
Під час засідання шістдесятої сесії Знам’янської міської ради шостого скликання 27 червня 2014 року депутатами взято до відома звіт про виконання депутатських повноважень депутата міської ради Мороза Анатолія Павловича. Анатолій Павлович відзначив: «Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Був обраний по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі від Партії регіонів. Мій виборчий округ №22, де велика увага приділяється облаштуванню – це тротуари і проїжджа частина. За 2013 рік, як депутат, взяв участь у 15 пленарних засіданнях сесії із 17, був відсутнім на 2-х засіданнях з поважних причин. За рішенням сесії був обраний членом постійної комісії з питань землекористування та будівництва. Слід відзначити наступні позитивно вирішені проблемні питання мого виборчого округу — грейдерування вулиць, заміна фонарів зовнішнього освітлення вулиці Гагаріна, встановлення дитячих майданчиків. Надав благодійну допомогу під час проведення святкових заходів до Дня селища.
Мною було проведено 2 зустрічі з виборцями мого округу. Мешканці підіймали актуальні питання сьогодення, а саме: ремонт будинків, стан благоустрою, порушення прав з різних питань тощо. Часто до мене, як до депутата міської ради, зверталися громадяни соціально-незахищених категорій про надання матеріальної допомоги на різні потреби. Більшість звернень мені вдалося вирішити позитивно. Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
Вирішення цих питань сприятиме підвищенню рівня життя людей у даній територіальній громаді, тому я й надалі буду приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення і працювати для своїх виборців».
Кировоград: новости и сайты